Лікарі врятували дитину, вага якої при народженні була всього 340 грамів. Їй вже 3 роки. ФОТО

ИНТЕРЕСНАЯ ЖИЗНЬ

Лікарі врятували життя новонародженої дівчинки, яка важила 346 г. Настільки маленька недоношена дитина народилася вперше за останні 15 років. Шанси на виживання дорівнювали 5 відсоткам.

Відважні батьки малятка — 25-річна Кім Браун і 26-річний Райан Еванс — ніколи не втрачали надії.

На 24 тижні вагітності у майбутньої мами почали набрякати щиколотки. Жінка звернулася до лікарів — і їй поставили діагноз прееклампсія — серйозне ускладнення, що загрожують не тільки життю плода, а й матері.

В ході обстеження було виявлено, що малятко в утробі матері не розвивається з 21 тижня. Більш того, у плода погано намацувався пульс.

14 червня 2018 року медики в терміновому порядку зробили кесарів розтин. Крихітну Ізабеллу Еванс відразу після пологів помістили в кювез для недоношених дітей, підключили її до кисню і обмотали пухирчастою плівкою.

Коли дівчинка народилася, то важила стільки, скільки банка кока-коли, а зріст був менше, ніж упаковка дитячих вологих серветок.

Через три тижні лікарі виявили, що у дівчинки є серйозні проблеми з кишечником. Було проведено оперативне втручання, а через три місяці — повторна операція. Пізніше Ізабеллі була зроблена операція на очах із застосуванням лазера.

Однак через рік дівчинку виписали з лікарні. У віці 9 місяців Ізабелла важила як звичайна новонароджена дитина!

Зараз вага малятка становить близько 6 кг, вона зростає дуже активною і веселою дівчинкою, всюди повзає і щосили намагається встати на ніжки і зробити свої перші кроки!