Велика Любов Маленьких Людей: Історія Незвичайної, Але Дуже Міцною Сімейної Пари. ФОТО

ПОЛЕЗНОЕ

Герої сьогоднішньої статті — маленькі люди з великим серцем. Це бразильці Пауло Габріель да Сілва Баррос і Катусев чи Хошино, які занесені в Книгу рекордів Гіннеса як найменша подружня пара в світі.

Пауло 31 рік, і його зростання всього 90 см; його дружина, 28-річна Катусев, на 1 см вище свого чоловіка.

А познайомилися молоді люди в соціальних мережах. Спочатку вони деякий час листувалися, потім була перша зустріч, а через кілька років вони одружилися.

Напевно, в світі, який створений для людей стандартного зростання, маленької подружній парі живеться непросто. Але вони не впадають у відчай і намагаються жити повноцінним життям.

Пауло працює секретарем в юридичній компанії, а Катусев володіє власним салоном краси!

До 21 року Паоло було складно пересуватися і, в основному, він це робив на дитячому триколісному велосипеді. Потім йому виготовили спеціальні ортопедичні черевики, що значно полегшило йому життя.

Тепер він нормально ходить і пересувається на спеціально обладнаному під нього автомобіль.

У Паоло на роботі є шанобливе прізвисько «Пауліньо гіганта», тобто » гігант Пауло ». Колеги чоловіки захоплюються його силою волі і мужністю.

«Не дивлячись на те, що ми такі маленькі, наші серця величезні. Ми дуже любимо один одного. Так, в нашому житті досить проблем, але вдвох з ними справлятися набагато легше! » — сказала Катусев.