Справжня «Рапунцель» З Волоссям Довжиною 6 Футів Перестала Мити Голову, Коли Їй Було 13 Років. ФОТО

ПОЛЕЗНОЕ

Френкі Клуні з Брайтона — справжня Рапунцель з шестіфутових волоссям, які, за її словами, вона не мила останні 20 років.

32-річна жінка пояснила, як вона ненавиділа мити голову і перестала це робити у віці 13 років. Крім того, вона розповіла, що не стригла волосся з 18 років.

Френкі, яка є художником, каже, що довге волосся насправді легше тримати, але додає, що щоранку на їх розплутування йде до тридцяти хвилин. Френкі вирішила відростити волосся після того, як у віці 6 років закохалася в казкові портрети міфічних жінок з розпущеним локонами.

Пояснюючи причину свого довгого волосся, вона розповіла: «Коли я росла, у моєї мами були красиві книги з мистецтва, і мене дійсно тягнуло до зображень, схожим на прерафаелітів ». Одного разу мати однієї з її подруг порадила їй взагалі не мити голову.

Френкі розповіла: «Коли мені було 13 років, моє волосся, ймовірно, були довжиною до талії, і вже тоді вони були дуже важкими, дуже густими, і мені ніколи не подобалося мити їх, тому що було так важко витягнути весь продукт з душу і просто так довго сушити.

Одна з подруг моєї мами згадала цю ідею взагалі не мити волосся, і я подумала, чому б не спробувати ;;.
У неї такі довгі волосся, що їй доводиться заплітати їх в довгу косу на спині або в’язати спицями, щоб зарізати в пучок. Але вона каже, що за волоссям дуже легко доглядати.

» Як не дивно, але у мене дуже низькі експлуатаційні витрати. Люди думають, що це повинно зайняти багато часу, але я не використовую ніяких продуктів. Все, що я роблю, це розчісую волосся ».

» Якщо мені потрібно зробити від півгодини до години розплутування, я просто ставлю музики, і це може бути досить приємним медитативним процесом ».

Тепер Френкі здійснила свою дитячу мрію про довгих містичних волоссі. Крім того, її волосся також допомогли їй отримати хорошу роботу моделі.

«У мене є багато ідей про те, як все це може надихнути певні фотографії або твори мистецтва ». Мама Френкі Ксен розповіла: «Коли я була маленькою дівчинкою, мені ніколи не дозволяли відрощувати волосся.

Я присягнулася, що дозволю своїм дітям робити зі своїм волоссям все, що вони захочуть.

Їй подобалося мати довге волосся, і їй подобалося, коли з ними грали, їй подобалося, як я їх заплітаю в косу, підстригаю ».