Жінка, Яка Віддала Сина На Усин Овл Ення, Познайомилася З Ним Через 44 Роки. ФОТО

ПОЛЕЗНОЕ

Коли Діані Лейни з Кларксвілль, штат Теннессі, США, виповнився 21 рік, її чоловік залишив її з двома дітьми. Вона одна дбала про своїх дітлахив. Потім Діана дізналася, що знову вагітна третьою дитиною. Вона знала, що в той час не могла подбати ще про одну дитину, тому вирішила віддати його на усиновлення. Діана народила хлопчика на ім’я Кейсі і віддала його на всиновлення. Вона думала, що ніколи більше не побачить свого сина, але вони зустрілися знову 44 роки по тому.

Коли біологічна сестра Кейсі Мімі дізналася, що у неї є брат, якого всиновили, вона почала його шукати. Їй треба було 17 років, щоб знайти свого брата, і, нарешті, вона натрапила на його приймальню сестру Майру.

Коли Майра розповіла Кейсі про його минуле, він був такий радий познайомитися зі своєю сім’єю. Вони вирішили зустрітися в День подяки. І Кейсі, і Діана нервували. Діана думала, що її син розсердиться через те, що та віддала його на всиновлення.

Мімі розповіла: «Мені ніколи не пояснювали, чому моя мама не розповіла мені про Кейсі. Я дізналася про це від своєї колишньої невістки і дуже довго тримала на неї образу. Я ніколи не була так близька з іншими моїми братами і сестрами, тому після того, як я дізналася, що у мене є ще один брат, я просто подумала, що належна знайти його ».

«До того, як Інтернет став тим, чим він є сьогодні, я приєдналася до кожного форуму з усиновлення, опублікувавши дату його народження і подивившись, кого я могла знайти. Нарешті, кілька місяців тому у мене стався прорив, коли хтось на Facebook допоміг мені в пошуку за допомогою бази даних, і звідти я отримала його ім’я. »

«Я плакала, це було так сюрреалістично і хвилююче, але в той же час страшно. Я завжди боялася, що він може не захотіти мене знати. Після того, як я знайшла Марію на Facebook, в кінці кінців я зв’язалася з Кейсі, і ми листувалися протягом двох днів, перш ніж поговорити по телефону, коли ми домовилися зустрітися в День подяки. »

Коли Кейсі і Діана зустрілися, вони обнялися і розплакалися. Мама і син зустрілися через 44 роки. Возз’єднання було емоційним.

Мімі розповіла: «Моя мама так нервувала, що мені довелося готувати всю їжу, тому що вона навіть не могла нічого тримати в руках. Вона продовжує говорити мені, як вона вдячна за те, що я для неї зробила; вона ніколи не уявляла, як все це буде чудово. »

«Діана боялася, що я розлючуся на неї за те, що вона віддала мене на усиновлення, але мене помістили в саму люблячу сім’ю, яку я коли-небудь міг мати. Я дуже радий за сім’ю, яка у мене є, а тепер у мене є ще більше. »

«Я сподіваюся зустрічати свою біологічну сім’ю якомога частіше; ми з дружиною запросили їх відвідати нас в Канзасі. «