Чоловік Відмовився Забирати Її З Роботи, Мовляв, Зайнятий. Але Орисі Все Стало Ясно І Саме В Ту Мить Вона Прийняла Рішення

ПОЛИТИКА

-Дорогий, ти мене забереш з роботи? Я сьогодні так втомилася! Робочий день видався дійсно дуже важким. Орися була не готова потім близько години трястися в маршрутці. Вона хотіла відчути турботу kоханого чоловіка. -Я зайнятий, не можу. На тлі виразно чувся звук телевізора. Арині було прикро до сліз. Шлюб тріщав по швах. Ще рік тому чоловік був готовий її на руках носити, а тепер йому зовсім байдуже. Що змінилося? Арина зовні не змінилася, стежить за собою, як і раніше. Чому він став до неї так байдужий?

Вона ніяк не могла зрозуміти, але втомилася це терпіти. А нещодавно вона і зовсім виявила, що її чоловік весь день просиджує штани на сайтах знайомств. Чому він просто не зізнався у всьому їй чесно? Образа палила душу. Адже вона завжди ставилася до нього з розумінням. Вона б його просто вислухала і відпустила. Значить роз лучення неминуче. Скільки так можна жити? Але Орися вирішила, що без помсти він не відбудеться. Він це цілком заслужив. Вона зареєструвалася на тому ж сайті знайомств, де сидів її чоловік, взяла і написала йому. Попередньо додала до себе в профіль фотографії гарячої брюнетки, впевнена, що чоловік клюне. Він клюнув.

Зав’язалася палка розмова. Костянтин брехав, що не одружений, абсолютно вільний і готовий до серйозних стосунkів. Він усіляко розхвалював свій характер, Арина ледве стримувала сміх. Потім вони домовилися про зустріч. Арина запропонувала зустрітися у неї вдома. Дала адресу, яка знаходилася в двох годинах їзди. Увечері Костя сказав, що його з роботи викликали, викликав таксі і поїхав. Арина зібрала свої речі, залишила лише записку і заяву про розлучення. Костя повернувся додому тільки через дві години. Повернувся злий, їхав дві години, але залишився ні з чим. Красуні Анжели там не виявилося, він зрозумів усе, коли знайшов записку.