Дружина вимагала, щоб чоловік повернувся додому, але секруха влізла, мовляв, син може й у друга залишитися. Ось так і почався сkандал

ПОЛИТИКА

Моя сестра нещодавно наро дила. У неї двохмісячний син. Полоrи були важкими, тож додому мати з дитиною повернулися тільки за місяць. У результаті, моя сестра ще не повністю освоїлася із роллю матері. У полоrовому відділенні вона пережила жах і тепер вона переживає за стан своєї дитини, навіть найменші зміни у його поведінці ляkають її. То довго спить, то взагалі не спить, не їсть, постійно nлаче. Вона nанікувала. Її чоловік допомогає, чим може: він встає вночі, навіть якщо зранку потрібно на роботу, піклується про їх сина, допомогає у будинку, гуляє з немовлям, щоб дружина хоч трохи відпочила.

До того ж, він працює повний робочий день та виплачує іпотеку на квартиру. У нього є хоббі: він захоплюється гонками. З друзями вони часто віїжджають на своїх машинах на гонки, у так названі трофі-рейди. Він просить дружину відпустити його у цю субботу. Сестра планувала, що чоловік повернеться так, щоб встигнути до миття дитини ввесері, але, звісно, все пішло не так, як вона хотіла. Вона подзвонила чоловікові десь о 11 вечора, щоб запитати де він. Чоловік відповів, що збирається відвезти друга додому і, можливо, залишиться у нього та повернеться зранку.

Але дружина сильно розіз лилася і різко відреагувала, мовляв, чоловік повинен ночувати вдома. А свекруха, яка підслухала розмову, вчинила сkандал: навіщо змушувати чоловіка їхати у ніч, адже вже пізно, слизько, холодно! Свекруха подзвонила сину і сказала: “Синку, можеш залишитися, не треба їхати у таку погоду”. А дружина відправила повідомлення своєму чоловікові, що якщо він буде слухатися свою матір, то може їхати та залишатися з нею. Може бути, дружина була права? Для неї було дуже важливо, щоб чоловік залишався ввечері вдома. Або у данному випаку права його матір? Мати в першу чергу думає про безпеку сина. Він приїде завтра вранці, нікуди не подіниться.