Чоловік мало що пішов від Олени, та ще й образив її наостанок, мовляв, вона беззуба потвора. Але коли через рік знову побачив її, то застиг на місці

ПОЛИТИКА

Олена була в шлюбі вже п’ятнадцять років. Вона думала, що вони добре живуть, що чоловік її любить. Але перед тим як піти, чоловік її поінформував: — Я тебе ніколи не любив! Кому взагалі може така жінка сподобається? Беззуба пот вора! Олена стояла біля вікна і дивилася на те, як її елегантно одягнений чоловік сідає в дорогу машину і їде. Вона хотіла відкрити вікно і крикнути, попросити залишитися. Але тут на очі попався портрет батька у військовій формі. Їй стало соромно та свою слабкість, і вона не стала прини жуватися.

Увечері, запиваючи rоре вином, вона розповіла все своїй подрузі. — Лена, але ж я тобі говорила, що потрібно зайнятися собою! Ти повинна була зуби зробити, а не віддавати гроші йому на машину. Навіщо йому така дорога і модний одяг? А сама постійно в лахмітті ходиш. І навіщо ти йому кожен день вишукані страви готувала кілька годин біля плити? Краще б присвятила цей час собі! — відповіла подруга, вислухавши її. Вона була права. Увечері Олена дивилася в дзеркало і розуміла, чому чоловік її kинув. Він пішов до красивої, молодої дівчини.

Вона зовсім запустила себе в шлюбі. Олена вирішила виправити все. Вона почала піклуватися про себе, зробила зуби, стала ходити в салони краси. Коли вона почала доглядати за собою, зустрівся їй і гідний чоловік. Колиաній чоловік зіткнувся з нею в супермаркеті. Він її не відразу впізнав. — Олена, ти так змінилася! Красуня просто. Олена посміхнулася. — А як твоя Катя поживає? — Ми з нею розлу чилися. Стерва вона. Тільки гроші їй були потрібні. Він хотів повернути її, але в її житті вже не було місця для нього.