Вирішили ми з друзями поїхати на відпочинок, і все було чудово до тих пір, поки мене не обіkрали. Ось тоді і я побачила справжні обличчя своїх друзів

ПОЛИТИКА

Зі мною трапилася одна ситуація, після чого я зрозуміла, що друзів у мене більше немає. Так вийшло, що мої друзі, Лєна та Міша, зустрічаються. Їхні стосунки ніяк не впливають на нашу дружбу. У серпні ми вирішили поїхати разом на море. У друзів є машина, поїхали на ній, але на бензин скидалися втрьох. Ми вирішили не бронювати номер в готелі, а ночувати в наметах. Перші два дні були чудові. Влаштовували шашлики, пили вино, все було просто супер. Фінансові моменти ми вирішували разом, все по-чесному. Але на третій день, коли я вирішила прогулятися на місцевому ринку, мою сумку вkрали, а в ній мій гаманець і телефон. Я швидко повернулася до друзів, розповіла їм про все і попросила телефон, щоб заблокувати свої карти. Вони добре знали, что у мене при собі лише якість копійки, але їх допомога на цьому закінчилася.

Вони після цього продовжили свій відпочинок, їздили на екскурсіїі… Як ніби нічого не сталося. Навіть не цікавилися, чи потрібно мені що-небудь, чи не хочу я їсти? А мені не було до кого звертатися. У таких випадках люди зазвичай телефонують своїм друзям, а вони були зі мною поруч, але відгородились від мене. Тоді я вирішила повернутися назад, адже гроші у мене закінчилися. Я пішла до друзів, попросити у них гроші на квиток. За виразом обличчя подруги я зрозуміла, що вона неохоче дає мені гроші у борг. Ще вона і Міша сто разів повторили, щоб я обов’язково повернула їм позичені кошти. Я доїхала, вирішила проблему з картами і перевела їм гроші. Я зрозуміла, що друзів з цього дня у мене немає.

А вони, коли повернулися в місто, ще дзвонили і просили про зустріч, вийти разом погуляти, кудись піти. Звичайно, я була зла, що вони ведуть себе так, як ніби нічого не було, але, стримуючи свої емоції, лише відмовляла. Одного разу подруга зустріла мене на вулиці і спитала, навіщо я їх ігнорую. Я по пунктах пояснила їй, де вони були неправі, де поставилися до мене погано, і що в цілому поставилися до мене не по-дружньому. А вона дала мені таку відповідь. — Ти хотіла, щоб ми сиділи поруч з тобою і сумували? Навіщо нам було nсувати наш відпочинок. Ти доросла дівчина, повинна розбиратися в своїх проблемах самостійно. Розумієте, вона нічого не зрозуміла зі сказаного мною. Тому я відповіла їй, що доросла дівчина самостійно розібралася з проблемою і з тим, кого більше не варто називати друзями.