Так вийшло, що в цій метушні під час підготовки до весілля, я навіть не спитала, де планують жити наші молодята. Я просто думала, що вони винаймуть собі квартиру. Так ось, я помилялася. Виявилося.

ПОЛИТИКА

Під час підготовки до весілля, я навіть не спитала, де планують жити наші молодята. Дочка підійшла до мене після урочистостей і сказала Кілька місяців тому Жені, моїй дочці зробив пропозицію її хлопець, з яким вона зустрічалася вже 6 років. Я здивувалась цьому, адже раніше діти казали, що до весілля їм ще далеко. Мовляв, треба спочатку з житлом розібратись, потім ще щось там… Загалом я зраділа за дітей. Я знала, що вони люблять один одного і дуже, і була спокійна, що Олексій, мій зять, зуміє правильно подбати про Женю.

Дочка мені одразу сказала, що вони вирішили влаштувати скромне весілля з мінімальною кількістю гостей. Я нічого nроти не мала. Вони самі це обрали, і я не мала права якось втручатися у їхні справи. Діти розписалися, потім ми посиділи в одному ресторані. Там були найближчі родичі та друзі дітей. Так вийшло, що в цій метушні під час підготовки до весілля, я навіть не спитала, де планують жити наші молодята. Я просто думала, що вони винаймуть собі квартиру.

Так ось, я помилялася. Дочка підійшла до мене після урочистості і сказала, що Олексій поїде за своєю валізою, і мені не варто закривати двері на ніч, щоб вони не стукали і не будили мене. Виявилося, що Женька з Льошею планували жити в мене. Я все життя боя лася цього, слово честі. Я навіть казала чоловікові, що якщо у нас наро диться син, я і йому з невісткою не дозволю жити з нами, адже це вірний спосіб зіпсувати стосунkи з людиною. Так я і сказала дочці і додала, що я їм доnомагатиму фі нансово на самому початку. Вона на мене образилася, але краще нехай образиться, а потім зрозуміє, що я мала рацію, ніж ми всі один з одним пересваримося і тільки тоді розійдемося по домівках.