«Так вона боже вільна!» Ця жінка завагітніла в 61 рік, і багато хто вважав її вчинок нормальним …

ПОЛЕЗНОЕ

Не кожному дано мати власних дітей. Деякі сім’ї мріють про малюків, намагаються, але з тих чи інших причин нічого не виходить.

Так було в сім’ї Сари і Білла Коннелі, поки мати Сари не запропонувала щось дивовижне.

Сара і Білл були ідеальною парою, вони дуже любили один одного. Але у них ніяк не виходило завести дитину.

Вони проходили довгий курс лікування від безпліддя. Ось, нарешті, тест показав довгоочікувані дві смужки. Але подружжя рано раділи …

УЗД показало, що у них повинні з’явитися хлопчики-близнюки. Як же Коннелі були щасливі. Але малюки народилися раніше покладеного терміну і не вижили. Друга вагітність теж виявилася невдалою: стався викидень. Сара і Білл вже зневірилися і майже опустили руки.

Одного разу 61-річна Крістіна Кейсі звернулася до дочки Сари з несподіваною пропозицією. Вона дуже переживала за доньку і не могла дивитися як вона мучиться.

Крістіна постійно думала, як їй допомогти дочці. Тут їй на очі потрапила реальна історія про те, як одна жінка стала сурогатною матір’ю для своєї сестри. І тут Крістіні в голову прийшла думка, а чому б їй не народити дитину для своєї дочки?

Крістіна вважала, що вона була дуже щаслива, коли виношувала своїх дітей. Спочатку Сара і Білл були шоковані такою пропозицією. Довго думаючи, вони все-таки вирішили погодитися.

Лікарі сильно сумнівалися в успіху, тому що сурогатної матері на той момент було вже більше 60 років! У цьому віці практично неможливо народити здорових дітей. Але у Крістіни вийшло.

Жінка благополучно впоралася з усім. Їй успішно підсадили яйцеклітину доньки. З першої спроби ембріон прижився.

Коннелі постійно оберігали Крістіну. Батько Сари теж підтримував вагітну дружину. Вся вагітність протікала добре. Малюк народився за допомогою кесаревого розтину.

Хлопчик народився абсолютно здоровим, і його назвали Фінн. Коли малюк підріс, батьки не стали приховувати від нього історію його народження. На його думку, це було «круто».

Сара вирішила написати книгу про свою історію, де розповіла, через що їй і її матері довелося пройти. Видання розійшлося великим тиражем і принесло письменниці велику популярність.

До Крістіни по-різному ставляться оточуючі. Хтось вважає подвигом ризикнути своїм здоров’ям заради дочки. Інші засуджують, вважаючи сурогатне материнство не природним. Але в будь-якому випадку, без допомоги жінки не було б на світі веселого, тямущого і досконалого здорового малюка Фінна. Крістіна зробила безмірно щасливою свою дочку — і заради цього варто жити.

А на що ви готові заради щастя своїх близьких?