23-річна мама увійшла в історію, зробивши те, що відбувається раз в 480 років. ФОТО

ПОЛЕЗНОЕ

Подружня пара з Чехії Олександра Кінова та її чоловік Антонін стали свідками дива життя і увійшли в історію завдяки тому, що пережили.

У подружжя був син, і вони завжди мріяли мати більше однієї дитини, тому, коли вони дізналися, що Олександра знову вагітна, це принесло справжню радість у сім’ю. Вони з нетерпінням чекали появи молодшого брата або молодшої сестри для свого милого сина.

Однак після того, як вони вирушили в лікарню на перше УЗД, лікарі сказали їм, що у них буде не одна, а дві дитини. При вигляді немовлят на екрані їх серця завмирали від щастя. Вони сприйняли цю новину з широкими посмішками на обличчях. Але мало хто знав, що ця вагітність буде однією з найбільш незвичайних, які коли-небудь бачив світ.

Коли підійшов час другого УЗД, лікар приготував для майбутніх батьків ще один більший сюрприз.

Виявилося, що вони чекають не близнюків, а четверо дітей. Це приголомшило батьків, які ніколи не думали, що у них може бути так багато дітей.

Мама однієї дитини ось-ось повинна була стати мамою п’яти. Чи ні? Виявилося, що у шляху їх чекали ще новини.

Під час наступного візиту доктора пара виявила щось настільки приголомшливе, що всі абсолютно втратили дар мови. Вони стали світовою сенсацією, і журнали з усього світу ділилися їх історією.

Ця дивовижно хоробра мати виношувала п’ятьох немовлят. Шанси завагітніти і народити п’ятьох дітей — один до семи мільйонів.

У день пологів в пологовому відділенні знаходилося близько 40 співробітників лікарні.

Всі з нетерпінням чекали, щоб дізнатися стать дітей і подивитися, чи все піде за планом. На щастя, головний лікар неонатального відділення сказав, що ніяких ускладнень не було, і вони вітали п’ятьох здорових немовлят — четверо хлопчиків і одна дівчинка.

Горда мама народила через кесарів розтин і увійшла в історію як перша жінка в Чеській Республіці, яка народила п’ятьох дітей без будь-якого лікування безпліддя.

Хлопчиків назвали Деніель, Майкл, Алекс і Мартін, а дівчинку — Терезка.

Доктор Олена Мечурова пояснила: «В цій країні ми активно фіксуємо статистику народжень з 1949 року, і за цей час жодного разу не було згадки про п’ятьох народжених дітей. Насправді в Чехії п’ятеро дітей народжуються в середньому раз в 480 років. «