15-Річна Українка Закохалася В Бедуїна І Поїхала З Ним Жити В Синай. Що З Ними Стало Через 15 Років. ФОТО

ПОЛЕЗНОЕ

Коли дівчині Тані було 15 років, вона вперше поїхала відпочивати до Єгипту. Дівчина була в захваті від загадкових пірамід, безкрайньої пустелі і бедуїнів. Бедуїнами в арабському світі називають мешканців пустелі, які ведуть кочовий спосіб життя. Тоді, на відпочинку Таня і познайомилася з одним з них — на ім’я Абу.

Молодому бедуїну дуже сподобалася симпатична іноземка. На наступний день молоді люди зустрілися, прогулялися берегом і обмінялися контактами. А через кілька днів Тетяна з мамою повернулися до рідного Києва. Але зв’язок з Абу дівчина не перервала; вони продовжували спілкування протягом двох років.

Таня вивчила арабську мову і навіть вступила до інституту на арабську філологію. Черговий візит дівчата в Єгипет закінчився весіллям.

Молодята стали жити в будинку на околиці району, де починалася пустеля. Дівчина згадує, що жити там було не просто, і їй вже не дуже й подобалося. Раз у раз по стінах пробігала ящірка, і весь час літали комарі. Коли йшов дощ, він заливав їх будинок зсередини, а в піщані бурі їх засипало піском. Але Таня дуже любила свого чоловіка і вірила, що все налагодиться.

Таня і Абу разом вже 15 років; вони виховують чотирьох синів. Вони частенько бувають в Києві. Тетяна захоплюється чоловіком і запевняє, що відчуває себе захищеною і коханою поруч зі своїм чоловіком.