45-Річна Мати Сімох Дітей Виглядає Як 20-Річна Дівчина. Як Їй Це Вдається. ФОТО

ПОЛЕЗНОЕ

У родині Енслоу, які живуть в Америці, семеро дітей. Але, подивившись на це сімейне фото, навряд чи вам вдасться відразу знайти маму сімейства. Здається, що це просто три дорослі сестри. У чому ж секрет її краси і молодості?

Цю супер-мати звати Джессіка. За її словами, після народження старшої дочки у неї була депресія — через зайвої ваги, який вона набрала під час вагітності.

Але нудьгувала вона не довго. Жінка зрозуміла, що сидячи на дивані, поїдаючи булочки і плакати, не виходить схуднути — зовсім не варіант. Вона взяла себе в руки, стала займатися фізичними навантаженнями і у неї вийшло повернути колишню форму!

Коли вже на світ з’явилися і п’ятий, і шостий дитина, вона займалася вдома, не менше ніж два рази на тиждень, і обов’язково правильно харчувалася.

Подивіться на ці знімки: на них дівчата, у яких різниця у віці 20 років. Джессіка гідна захоплення: вона показала приклад для наслідування не тільки для своєї родини, а й для жінок усього світу.

На даний момент у Джесіки є аккаунт у соціальній мережі, де вже понад 230 тисяч передплатників. У своєму блозі вона ділитися рецептами ідеальної фігури, мотивує багатьох і підтримує їх.