Дітей Переплутали В Пологовому Будинку — І Тільки Через 39 Років Розкрилася Правда. ФОТО

ПОЛЕЗНОЕ

Подружжю Вірі і Миколі Лаштур зараз під 70 років. Раніше вони жили в молдавському містечку. Але тільки недавно вони зустрілися зі своєю рідною донькою Валентиною. Валентині зараз 39 років; все своє життя вона росла в іншій родині. Справа в тому, що її переплутали ще в пологовому будинку в 1978 році.

Віра і Микола зараз живуть в Вест-Форесті, в Північній Кароліні, Валентина — в Молдові. Ми хочемо розповісти вам історію возз’єднання сім’ї.

Тетяна все життя виховували Віра з Миколою; вони ніколи не звертали уваги на чутки навколо їх сім’ї. Люди говорили, що дівчинка зовсім не схожа на своїх батьків.

Анатолію Лаштуру (брату Тетяни) теж часто доводилося чути на свою адресу неприємні здогади сусідів. Але він завжди відмахувався від цього; він дуже любив свою сестру і навіть уявити собі не міг, що вона йому не рідна.

У 1999 році сім’я Лаштур переїхала в США, але ті чутки, що пускали сусіди, не давали їм спокою. Вони вирішили спробувати прояснити цю ситуацію.

Син Віри і Миколи, Анатолій, разом з Тетяною і їх молодшою ​​сестрою Вікторією стали шукати жінку, про яку так багато говорили сусіди. У соцмережах вони знайшли Валентину: це дівчинка, яка росла у тих батьків, що були схожі на Таню.

Тетяна і Валентина стали листуватися через Facebook, вони багато спілкувалися і обмінювалися фотографіями. Сумнівів уже не залишалося … Вони вирішили пройти тест ДНК, який організувало телешоу, займатися возз’єднанням родин.

Тест все розставив на свої місця. Дійсно, всі ці роки сім’я Лаштур виховувала чужу дочку, а їх дитини виховала інша жінка.

Було прийнято рішення їхати в Молдову, і там вже Валентина вперше обійняла свою рідну маму.

«Це було помилкою системи, болючою і страшною помилкою», — каже брат Тетяни, Анатолій.

Він розповів, що кожен день розмовляє з Валентиною, але не забуває і про Тетяну, з якою вони виросли.

» Я сказав їй, що обставини її народження нічого не змінюють, — пояснив він, — я люблю її, вона моя сестра, що б там не говорили «.

Тетяна вже побувала в Молдові і відвідала рідню. Біологічного батька Тетяни вже немає в живих. Він помер, навіть не дізнавшись, що його дитина виросла у інших людей, а сам він виховував чужу дівчинку.

Ця історія зовсім не про те, що люди втратили сім’ї. Вона про те, що діти тепер зможуть отримати в два рази більше любові!

«Для нас Тетяна завжди буде нашою сестрою! Ми просто знайшли ще одну сестру — Валю! »