Хлопець З А У Тизмом — Ге Ній, Який Має IQ Вище, Ніж У Ейнաтейна! Ти Танічна Праця Хлопця І Йоrо Мами Творять Чудеса. ФОТО

ПОЛЕЗНОЕ

Джейкобу Барнетта діагностували аутизм у віці двох років. Лікарі сказали його матері Крістін Барнетт, що ступінь важка, і потрібно буде чимало праці вкласти в те, щоб ця дитина збагнув хоча б ази і придбав елементарні життєві навички. Вони говорили, що навряд чи хлопчик буде навіть черевики сам собі зав’язувати.

Звичайно, мама йшла радам експертів; навіть віддала Джейкоба в спецшколу, але, на жаль, побачила регрес. Хлопчик все більше замикався і все менше говорив. Так, це рішення було для неї непростим, але Крістін — сильна людина, і вона прийняла рішення забрати сина з державної установи і самостійно підготувати його до життя.

І ось, сьогодні її син, якого жінка зі страхом і невпевненістю вчила як могла, самостійно робить успіхи. Його інтелектуальний прогрес і жага знань виявилися настільки великі, що він розвивався неймовірно швидко і набагато випередив однолітків у знаннях. Тест IQ показав, що його інтелект на 170 пунктів, вище, ніж у Ейнштейна (у великого вченого IQ був 165)!

Джейкоб вступив до університету Індіани і поглиблено вивчав фізику в віці одинадцяти років. На сьогоднішній день він наймолодший астрофізик, який навіть виступає з доповідями на конференціях. Професори, які його навчають, відзначили, що його знання неймовірно глибокі.

«Теорія, яку він опрацьовує стосується одних з найскладніших проблем в області астрофізики і теоретичної фізики ».
Джейкобу пророкують Нобелівську премію.

Ця історія ще раз доводить, що скупі діагнози, які ставлять фахівці, рівняючи всіх під одну гребінку, особливо, з такими складними захворюваннями, як аутизм, всього лише діагнози. Але не вирок. Честь і хвала самопожертви матері, яка зуміла з величезною любов’ю і терпінням допомогти хлопчикові реалізувати свій потенціал. Хоча, чого гріха таїти, вона каже, що і сьогодні Джейкову потрібно чимало зусиль і титанічна робота над собою, щоб подолати проблеми аутизму.