Хлопець Прийաов На Весілля Друга І По6ачив, Що Наречена — Його Дівчина! Ось, Що Сталося Потім …

ПОЛЕЗНОЕ

Чоловік прийшов на весілля свого друга, але побачив у білій сукні з фатою свою дівчину. Він кілька років намагався умовити її вийти заміж за нього, але вона відмовлялася. Спочатку чоловік втік з вечірки, але повернувся, коли зрозумів, що сталося.

У місті Баргойд в Уельсі 40-річний Пол Шопроні прийшов на весілля друга і побачив, що наречена — жінка, з якою він зустрічається, Аліша Пілаві. За останні кілька років Пол робив Аліши пропозицію багато разів, але вона весь час відмовлялася.

Поки хлопець був шокований, почала грати музика. Аліша взяла мікрофон і заспівала пісеньку Motown It Should’ve Been Me ( «Це не повинен був бути я»), а потім встала перед Полом на коліно і зробила пропозицію. Гості були в курсі того, що відбувається, але вирішили підіграти Аліші і не псувати сюрприз.

Пол нічого не зрозумів; на пропозицію відповів «ні» і вирішив по-швиденькому втекти з божевільною вечірки, поки не нашкодив кому-небудь.

Але незабаром він повернувся, поцілував наречену і прийняв пропозицію.

«За останні два роки він пропонував мені одружитися по 30 разів на день, — розповіла Аліша, — але я вчуся і керую двома майстернями по ремонту шин, так що постійно отримувати пропозицію вийти заміж досить утомливо. Крім того, я вже двічі була заміжня і не дуже хотіла проходити через все це заново «.

Молодята познайомилися кілька років тому на вечірці; Зараз Пол працює в одній із філій шиномонтажу, якими управляє Аліша.

Дівчина розповіла, що було непросто організувати все в таємниці від Пола, і улюблений пару раз підозрював, що вона щось приховує. Але Аліша говорила, що їй потрібно побути на самоті. Ще Пол сильно затримувався на роботі, і дівчина користувалася цим, щоб зайнятися підготовкою до свята.

» Коли вона зробила мені пропозицію, я вирішив, що це жарт. Навіть зараз я не можу до кінця повірити, що ми одружилися. Це дивно, що Аліша все сама організувала, а я й не помітив ».