Як Склалося Життя 22-Річної Віки, Яка Вийաла Заміж За 61-Річного Війсь Ковоrо. ФОТО

ПОЛЕЗНОЕ

Шлюби з великою різницею у віці завжди привертають увагу сторонніх. Людям неодмінно хочеться знати, якого це будувати відносини з людиною з зовсім іншого покоління, яка у них сумісність в ліжку і чи присутній взагалі в їх житті інтим? Згадайте тих же Пугачову і Галкіна.

Вікторія навіть і уявити собі не могла, що вона піде далі Алли Борисівни. У Примадонни з Максимом різниця у віці чверть століття, а у неї з чоловіком — майже сорок років !!!

Зі своїм нинішнім чоловіком Борисом Яковичем Вікторія познайомилася на роботі. Їй було 22 роки і вона щойно закінчила інститут. Розпочала роботу в регіональному ЗМІ.

Борис Якович — в минулому військовий, але і після виходу на пенсію він продовжував бути активною людиною. Заснував громадську організацію. Про її діяльності і повинна була розпитати молода журналістка Віка. За словами обох, на першій зустрічі не було ніякої іскри. Далі вони перетиналися досить часто на спільних заходах.

У той період Борис Якович переживав важку втрату. Пішла з життя його кохана дружина. З нею він прожив у шлюбі більше 30 років. Віка тоді не була вільна. Уже кілька років вона була одружена, але нещасна. Чоловік-ровесник виявився інфантильним хлопцем, якого цікавили тільки відеоігри. Перетинаючись з Борисом Яковичем, Віка все ясніше почала розуміти, що її тягне до цього чоловіка.

Віка теж подобалася військовому у відставці, але він приховував свої почуття. Його настільки бентежила різниця у віці, що він навіть почав підшукувати їй молодого нареченого.

» У мене внучка її віку! Коли зустрівся з батьками, то сказав їм, щоб напоумили дочку, щоб поговорили з нею. На що вони сказали: «Якщо їй добре, то і нам добре». На тому й порішили ».

З того моменту молода журналістка жодного разу не засумнівалася в своєму виборі. Вона сміливо пішла на розлучення з чоловіком. Відчувала, що з Борисом Яковичем все буде по-іншому. Так і вийшло.

Разом ця пара вже сім років. За їх словами, вони до сих пір живуть в любові та злагоді. Інтерес один до одного у них не згас. Вони, так би мовити, на одній хвилі.

У Бориса Яковича і Вікторії підростає дочка. Дівчинку назвали Євою. За віком вона годиться колишньому військовому в правнучки — йому вже 68 !! Сім’ю чоловік фінансово забезпечує самостійно. Зірок з неба вони не хапають. Влітку вона робить багато консервів, а взимку продає їх — зайва копійка в хаті не завадить.

Зараз дівчина навчається на психолога. В її родині немає ніяких проблем. Але їй хотілося б допомагати сімейним парам з великою різницею у віці. Наскільки важко жити під гнітом думки соціуму — вона знає не з чуток.

З самого початку роману з Вікторією діти і внуки Бориса Яковича перестали з ним спілкуватися. Перші роки узагалі з ним не розмовляли, тепер обходяться привітаннями на свята.

Віку і Єву вони не прийняли до сих пір.