Унікальна Вагітність. Ці Трійнята З’явилися На Світ З Різницею В 38 Днів.ФОТО

ПОЛЕЗНОЕ

Одного разу швидка допомога доставила в одну з лікарень Дніпра молоду вагітну жінку. Лікарі, які не очікували нічого незвичайного, ще не знали, що їм доведеться мати справу з унікальним випадком. Коли вони оглянули породіллю, то спочатку просто розгубилися: жінка була на сьомому місяці вагітності, але щось буквально видавлювали дитину назовні.

Загадка швидко прояснилася: 25-річна Олена Сєдова чекала трійню. Два плода розташовувалися зверху, один — знизу. Дві верхні дівчинки власною вагою буквально виштовхували сестру назовні. Протягом декількох днів Олена відчувала дивний рух в животі, але сподівалася, що пологи не наступлять дуже скоро.

На жаль, маленька Ликерія з’явилася на світ на сьомому місяці. Крихітна і слабка, вона важила всього 950 грам. Дівчинку одразу помістили в інкубатор, а лікарі приготувалися до народження ще двох малюків. Але тут, на загальний подив, у Олени припинилися сутички.

Лікарям довелося робити важкий вибір. Зазвичай, якщо близнюки народжуються з великою перервою, через годину пологи штучно стимулюються. Але на цей раз фахівці сумнівалися: дві дівчинки були ще менше своєї сестри. На такому ранньому терміні вони могли просто не вижити. І тоді лікарі вирішили почекати.

Щоб не ризикувати здоров’ям дітей, Олені довелося залишатися в ліжку. Вона навіть не могла обійняти і поняньчити свою старшу дівчинку. Жінка так боялася за своїх маляток, що намагалася якомога менше рухатися. Так минуло три тижні. Лікарі просили поради у колег з усього світу: в їхній практиці не було нічого подібного.

38 днів по тому, коли маленька Ликерія вже стала важити 1,5 кг, Олена раптом відчула сильну слабкість і хвилювання. Лікарі знову провели огляд і вирішили, що час настав. У той же день на світ з’явилися двоє чудових і здорових дівчаток — Злата і Стефанія. А Лена, нарешті, змогла притиснути до грудей трьох своїх маляток.

Сьогодні унікальним трійнята вже півтора року. Ликерія, яка при народженні була в два рази менше своїх сестер, тепер не поступається їм ні в чому: всі троє здорові, активні і готові до нових незвичайним звершенням!