» Найбільա » Одноя Йцеві Близнюки В Світі Зізналися, Що Ділять Одноrо Хлопця. ФОТО

ПОЛЕЗНОЕ

Сестри Люсі і Анна Децінк, самі ідентичні близнюки в світі, зізналися, що вони по черзі займаються коханням зі своїм загальним хлопцем. 33-річні сестри з’явилися в епізоді австралійської телепрограми Hughesy, де вони розповіли про свої стосунки з хлопцем, з яким вони зустрічаються з 2012 року.

Сестри, які живуть з Беном і їх мамою, сказали: «Ми спимо на ліжку розміру більше, ніж ліжко розміру» king-size «- приблизно на шість дюймів! »

Вони також розповіли, що сплять по обидві сторони від Бена. Коли ведучий Хьюз запитав, чи були вони всі в ліжку, коли інші двоє займалися любов’ю, вони відповіли «так».

«У наших відносинах немає ревнощів, якщо Бен поцілує Анну, він поцілує і мене», — сказала Люсі.
Анна додала: «Бен приймає нас, він не заперечує, що ми однаково одягаємося і хочемо бути разом, він не засуджує нас ».

«Ми завжди прикриваємо один одного, завжди двоє проти одного. Він отримує подвійну любов, подвійне увагу. »
Сестри також розповіли, що вони обидва хочуть вийти заміж за Бена, але полігамія заборонена Австралійським законом про шлюб 1961 року.

«Отже, у нас є спільний партнер Бен, і ми хотіли б коли-небудь вийти за нього заміж, але закон в Австралії говорить, що ми не можемо: так що ж нам робити?» — сказали вони.
Сестри поділилися своєю проблемою в мережі: «У нас спільна унікальна проблема. МИ ХОЧЕМО ВИЙТИ ЗАМІЖ ЗА ОДНОГО І ТОГО Ж ЛЮДИНУ. »

Вони також планують завагітніти в один і той же час, відзначаючи, що це робота Бена.
Що ви думаєте про ці дивні стосунки? Повідомте нам про це в розділі коментарів. ПОДЕЛИТЕСЬ цією історією зі своєю сім’єю і друзями!