У День Закінчення Початкової Школи Батько Сфотографував НЕ Сина, А Його Вчительку. ФОТО

ПОЛИТИКА

Ми, люди, любимо запам’ятовувати дорогоцінні моменти нашого життя. У нас є камери, готові зафіксувати прекрасні моменти. Якщо ваш син закінчує школу, ви завжди готові до фото. Але одна випускна фотографія, на якій син отримує диплом, стала вірусної. На фотографії вся увага приділяється вчителю, який нагороджує сина дипломом. У той час як син — наполовину відрізаний.

Ну, чесно кажучи, вчителька надто приваблива і чудова, і на одну секунду будь-який чоловік загубився б в її красі. Але люди в інтернеті сумніваються в цілісності фотографії, замість того щоб тролі батька з блукаючим об’єктивом. Люди підозрюють, що в п’єсі криється щось більше. Фотографія була опублікована на Imgur одним користувачем, і він пожартував про те, що батько вирізав сина з фотографії, оскільки вчитель в стилі моделі зміг відвернути увагу.

Після того, як фотографія була завантажена на сайт, вона зібрала більше сотень тисяч коментарів і понад 300 000 переглядів.

Однак завантажувач не прокоментував жоден з поставлених запитань і не розкрив ніякої додаткової інформації про фотографії.

Після деяких глибоких досліджень з’ясувалося, що зображення повністю отфотошоплено. Дві ознаки, які люди змогли ідентифікувати, були: по-перше, плече вчительки неприродно плавало в просторі, а по-друге, в порівнянні з її правою рукою, ліва рука здається надзвичайно тонкою.

Більш того, один з коментаторів запитав, в який цього всесвіту дітям вручають дипломи на складі. І один користувач зазначив, що одяг вчителя здається непрофесійної для такого випадку. На даний момент ми все ще не знаємо, хто клацнув по фотографії і звідки вона взялася. Але це перший раз, коли випускні фотографії дитини в початковій школі отримали таку велику увагу.

Що перше спадає вам на думку після перегляду цієї фотографії?