8-Річна Дівчинка Випад Ково Витратила Заощадження Бабусі І Дідусі На Иrру. ФОТО

ПОЛЕЗНОЕ

8-річна дівчинка випадково витратила гроші бабусі і дідусі на гру, залишивши літню пару в шоці …

8 тисяч доларів (3000 фунтів стерлінгів) зникли з їх банківського рахунку.

Джим і Ліз Харрісон з Шотландії спочатку подумали, що їх банківський рахунок був зламаний після того, як пропала величезна сума грошей.

Проте врешті-решт вони дізналися, що саме сталося — їх пустотлива внучка купувала предмети в грі Roblox під час карантину.

Літня пара розкритикувала Roblox за те, що він дозволив дітям здійснювати покупки без дозволу власників пристроїв.

Вони розповіли, що дозволили своїй онучці Еббі грати в цю гру, так як вона була популярна серед дітей, але коли вони перевірили свій аккаунт в Інтернеті, то подумали, що їх зламали.

Roblox, яка налічує 100 мільйонів гравців по всьому світу, дозволяє користувачам створювати свої власні ігри і заохочує їх здійснювати внутрішньоігрові покупки.

«Ми відчули величезний шок, коли побачили суму, яка зникла з нашого рахунку — спочатку ми боялися, що стали жертвами шахраїв.

Тільки коли ми докладно розглянули платежі, то побачили, що виходить багато різних і незвичайних сум. »

Ми помітили, що всі вони були з Роблокса, і запитали Еббі — вона маленька й гадки не мала, що відбувається. Дівчинка розповіла, що вона купувала речі, щоб використовувати їх в іграх.

«Вона не розуміла, що гроші були реальними, і ми не розуміли, що гроші були витрачені, поки вперше не відкрили онлайн-банкінг кілька тижнів тому.

«Ми б приділили набагато більше уваги тому, що вона робила, якби думали, що потенційно будемо платити за це.

Представник гри зазначив: «Ми прагнемо запобігти несанкціонованим покупки, приймаючи такі заходи, як відсутність зберігання повної платіжної інформації на платформі. Ми працюємо безпосередньо з опікунами і батьками, щоб забезпечити відповідні повернення, коли це можливо ».

«Ми знаходимося в контакті з клієнтом, щоб встановити необхідну інформацію для обробки повернення.»

Бабусі і дідусі тепер звертаються за допомогою через поради громадян, зв’язалися зі своїм банком і Roblox.

Що ви думаєте з цього приводу? Дайте нам знати в розділі коментарів і поділіться цією історією зі своїми друзями і сім’єю!