Жінка Нар Одила Вла Сну Внучку Після Того, Як Її Дочка Ніяк Не Змоrла Заваrітніти . ФОТО..

ПОЛЕЗНОЕ

Здорова бабуся народила власного онука після того, як її дочка пережила роки руйнівних втрат.

29-річна Бреанна Локвуд і її 28-річний чоловік Аарон протягом чотирьох років пробували все, включаючи ЕКО, але через стан здоров’я і перенесених операцій їй було важко завагітніти.

Саме тоді здорова мати Бреанни вирішила втрутитися в цю справу.

51-річна Джулі запропонувала стати сурогатною матір’ю пари, і 2 листопада вона народила свою власну внучку Брайар Джульєтту Локвуд.

Бреанна поділилася приголомшливою новиною в Instagram, написавши, що їх маленький ангел «наповнив наші серця радістю».

«Моя мама була абсолютною рок-зіркою, незважаючи на важкі пологи. Від жертв, на які вона пішла, щоб принести цей маленький шматочок раю в наш світ, у мене захоплює дух.

«Тримаю мою дочку на руках, і моє серце розривається. Почуття того, як я зроблю абсолютно все необхідне для цієї дитини, випромінюється в мені, коли я дивлюся на неї, і відображає те, що моя мама зробила для мене «, — написала вона.

«Те, як вона любить, і самовідданість, яку вона випромінює, чисті, щирі і добрі.

Моя мама Джулі і малюк Браяр прекрасно себе почувають і здорові! Мені ТАК БАГАТО потрібно розповісти про наш досвід народження, але прямо зараз ми з чоловіком вбираємо ці моменти! »

еко, сурогатне матерінство.дневнік / Instagram

Джулі розповіла, що саме вона запропонувала стати сурогатною матір’ю своєї дочки.

«Я почала говорити з нею про це. Вона думала, що я зійшла з розуму, але я просто продовжувала переслідувати її «, — поділилася вона.

«Я пробігла 19 марафонів і пройшла багато триатлону. Я відчувала, що з точки зору здоров’я можу це зробити, і у мене були дуже легкі вагітності з моїми двома дітьми. »

У недавньому пості в Instagram вона поділилася фотографією своєї дитини, написавши: «Просто живу в новому маминому блаженстві!»

Що ви думаєте з цього приводу? Дайте нам знати в розділі коментарів і поділіться цією історією зі своїми друзями і сім’єю!