Після Боротьби З 6езп Лід Дям Жінка Приrоломաила Своїх Лікарів П’ятьма Немовлятами. ФОТО

ПОЛЕЗНОЕ

Після переїзду в Х’юстон, штат Техас, Адам і Даніель, нарешті, були готові створити свою нову сім’ю.
Однак була тільки одна заковика. У цих двох було дуже важкий час! Протягом року вони пробували різні методи зачаття, але жоден з них, здавалося, не працював. Погані новини продовжилися, коли вони виявили, що у них були проблеми з безпліддям. Вони були вбиті горем, але не збиралися здаватися.

Потім подружжя пішло до свого лікаря, щоб дізнатися, чи дозволить їм якась професійна допомога завагітніти після всіх цих місяців спроб. На жаль, їх нещастя тривало, так як вони провели наступний рік, пробуючи купу різних ліків і процедур ВМС, але безрезультатно.

У них залишався один варіант-ЕКО, але через те, що вони витратили всі свої заощадження на нескінченні візити до лікаря і процедури, вони не змогли його здійснити. У них нічого не залишилося … Так що, Адам і Даніель спробували єдине, що у них залишилося: релігію. Вони пішли до місцевої церкви і «повністю поклали мрії до ніг Бога і сказали, що ми спробуємо в останній раз.

«Чудовим чином, всього через 9 місяців вони вітали свою прекрасну дівчинку Блейк, що з’явилася на світло. Незабаром вони вирішили, що не будуть намагатися завагітніти самостійно, і замість цього повернулися до свого лікаря за додатковою консультацією.

Після їх першої спроби, яка зайняла розчаровують 2 роки, Даніель і Адам Басбі очікували ще одного довгого терміну, поки вони, нарешті, забеременеют. Всього за два місяці Даніель і Адам уже зачали свого наступну дитину. Вони не збиралися просто народжувати одного або двох дітей. Даніель була вагітна п’ятьма дітьми! П’ятеро дітей — виключно рідкісне явище!

Ліки були неефективні, коли вони намагалися зачати Блейка, але, схоже, в результаті вони спрацювали! Після того, як вони поділилися неймовірною новиною з друзями і сім’єю, пара почала готувати свій будинок для чотирьох дівчаток і одного хлопчика.

Через 9 місяців Даніель і Адам були готові вперше зустрітися зі своїми п’ятьма маленькими пучками радості. Однак їх чекав ще один величезний сюрприз. Спочатку вони очікували 4 дівчаток і одного хлопчика, проте виявилося, що всі п’ятеро дітей — дівчинки!

Це здивувало навіть лікарів, оскільки вони були першою п’ятірнею-дівчатками, коли-небудь народилися в Сполучених Штатах!

Народження п’ятьох дітей-зовсім не просте завдання! Знадобилося п’ять медичних бригад, які працюють разом, щоб народити всіх дітей і переконатися, що всі вони щасливі і здорові! Співробітникам Жіночої лікарні Техасу вдалося попрацювати так добре, що пологи всіх п’ятьох дітей зайняли всього чотири хвилини.

І, звичайно ж, 4-річна дочка Даніель і Адама Блейк була в повному захваті від того, що стала старшою сестрою!

Чим більше плодів, тим більше шансів, що станеться втрата вагітності. Лікарі вважають, що сувора дієта Даніель в 4500 калорій і зосередженість на здоров’я були ключем до успішного народження п’яти прекрасних дівчат. У той час як п’ятірки Даніель, що складаються тільки з дівчаток, безумовно, трапляються раз в житті, нормальні випадки п’ятірні також виключно рідкісні. З 4 мільйонів народжень на рік в 2013 році було тільки 66 випадків народження 5 або більше дітей одночасно. Даніель і Адам дійсно благословенні!

Будь ласка, поділіться цією неймовірною рідкістю зі своїми друзями і сім’єю!