Сім’я Втрат Ила Одноrо Зі Своїх Малюків-Трійнят, А Через Рік Батько Отр Имав Зворуաливий Лист․ ФОТО

ПОЛЕЗНОЕ

Ми всі знаємо, що навіть самий маленький добрий жест має велике значення, але відчували ви його, переживаючи важкі часи? Ден і Максі Кортес святкували День батька зі своїми дочками-близнятами, Харпер і Харлоу, в «Червоний Лобстер». Коли вони закінчували трапезу і збиралися оплатити рахунок, офіціантка простягнула їм рахунок, який, як виявилося, вже був оплачений.

На звороті рахунку була записка, в якій говорилося ::

» З Днем батька! Насолоджуйтесь своїми дітьми, вони не залишаються маленькими надовго. Від сім’ї навпроти вас, нехай благословить вас Бог ». Батьки були так зворушені, що Максі поділилася хорошими новинами в своєму Faceboo

» Про сім’ю в Ред-Омарі, яка сьогодні сиділа навпроти нас. Ви ніколи не задавали питань, ми ніколи не говорили ні слова. І все ж ви зробили для нас те, що ми ніколи не забудемо. Коли офіціантка вручила нам вашу записку, у нас потекли сльози. Для вас ми виглядали як сім’я з 4 чоловік, що святкує найважливішого людини в нашому житті ».

У минулому році ми святкували цей день як сім’я з 5 чоловік. У минулому році ми втратили одного з наших трійнят! Свята завжди найважчі. Не знаючи нічого з цього, ви заплатили за нашу їжу.

Я пишу вам, щоб подякувати вам від щирого серця! Я сподіваюся, що цей пост дійде до вас, щоб в один прекрасний день ви могли дізнатися, що то, що могло здатися вам невеликим жестом доброти, зробило святкування мого чудового чоловіка в цьому році трохи легше! »

У 2014 році, після боротьби з безпліддям в молодості, Ден і Максі вирішили зробити вибір на користь ЕКО. При чудовому повороті подій пара була благословенна трійнею. Лендон, Харпер і Харлоу народилися через кесарів розтин. Всі троє немовлят здавалися цілком здоровими, і вони вирушили додому зі своїми гордими батьками. Однак малюк Лендон почав поводитися дивно, тому батько терміново відвіз його до лікарні.

Вони були спустошені, виявивши, що у Лендона діагностований бактеріальний менінгіт. Сім’я попрощалася з Лендоном, якому було всього сім тижнів від народження. » З самого народження він ніколи не закривав очей. Він просто хотів весь час не спати. Наче знав, що у нього залишилося зовсім небагато часу. » Що ви думаєте про історію цієї сім’ї? Розкажіть нам в коментарях нижче!