Гра6і Жник 6анку Схо Вав Скар6и В Тає Мн Ичі Шкатулки — А Правнук Знайաов Їх 100 Років По Тому

ПОЛЕЗНОЕ

Користувач Imgur jellybeanjelly виявив, що більше 100-річні загадкові коробки належали Джону Баньон Найту, його прадіду.

Джон був грабіжником банків, тому хлопець хотів знати, що знаходиться в коробках. На щастя, він все задокументував і поділився цим в Інтернеті, щоб ми могли побачити скарби, заховані його прадідом.

«Коротка передісторія: Мій прадід, Джон Баньон Найт (народився в 1877 році), більшу частину свого життя провів у в’язниці Лівенворт. Сімейна історія говорить, що він був грабіжником банків, і в останній раз, коли його син (мій дід) бачив його дитиною, на ліжку лежала купа готівки і зброї «, — написав він.

» Потім його дружина розповіла всім в сім’ї, що Джей Бі помер. Перенесемося на багато років вперед: у його сина народився син (мій тато), і вони знаходяться вдома, коли дзвонить телефон і їм кажуть, що людина, яка, як вони думали, був мертвий протягом десятиліть, зараз у в’язниці Лівенворт, але у нього пізня стадія раку, тому вони випускають його.

Перенесемося в 2019 рік. Один з членів сім’ї умерает, і його дружина знаходить ці коробки, які були передані від Джейбка, який зробив їх у в’язниці. У якийсь момент хтось загорнув їх, і хитромудра дерев’яна конструкція розвалилася. Оскільки Джейбк була родичкою з боку чоловіка, вона віддала коробки моїм батькам, щоб вони їх відкрили.

«У Джейбка була дочка (Беатріс) і син (мій дід).

«Очевидно, що пухирчастої плівці не 100 років. Мій двоюрідний дідусь в якийсь момент замкнув коробки і їх вміст, але його дружина не була впевнена, що всередині. »

«Всередині була ця красива тіара, але, судячи з якості (і тому факту, що все його речі були з ним в Лівенворті), це, мабуть, була декоративна діадема Беатріс, яку він зберігав у себе ».

«Разом з ложкою, тіарою і дзеркалом була ця прекрасна порцелянова статуетка.

— У другій коробці:

«Фотографія його сина (мого дідуся) зліва і його дочки справа.

Внизу — його ініціали та дата 17 січня 1920 року яка до сих пір залишається загадкою. Його син народився в 1918 році, але чи може це бути датою його укладення? Якби у мого дідуся і його сестри були смутні спогади про гроші / зброю на ліжку, тоді це мало б сенс (вона була трохи старше).

Є на що подивитися — але через 16 днів буде 100-річна річниця того, що сталося!

«Крім фотографій вище, всередині були тільки уламки, які відвалилися, і ключ. Але особисті сувеніри та історія стоять кожного очікування і винагороди — по крайней мере, для мене, мабуть, не для тих, хто сподівається на карту скарбів або справжню діамантову діадему. »

Що ви думаєте з цього приводу? Дайте нам знати в розділі коментарів і поділіться цим постом зі своєю сім’єю і друзями!