Дитина, що народилася у ванній, не дихала. Втрутився офіцер — і врятував йому життя!

ПОЛИТИКА

Диспетчеру 911 надійшов дзвінок про те, що у жінки почалися перейми у ванній кімнаті. Поки вони розмовляли по телефону, на підлозі у ванній народилася дівчинка.Спочатку диспетчер почав давати їм інструкції про те, як доглядати за новонародженим, але швидко стало ясно, що з дитиною щось не так.

— Давай дитинко. Давай, дитинко, — на задньому плані чулася благання матері дитини. Дитина не дихала.
Диспетчер залишався на лінії і намагався дати новим батькам інструкції про те, як оживити їх дитину, але нічого не виходило.На щастя, саме в цей момент з’явилися двоє поліцейських.

Офіцери Стівен Голуб і Девін Хамфриз з поліцейського управління Норспорт-Віллідж в Нью-Йорку відгукнулися на відчайдушний дзвінок нових батьків і прибули якраз вчасно. Коли вони увійшли, то побачили дитину на руках у матері з все ще прикріпленою пуповиною, але дівчинка була темно-синьою і без свідомості.

«Я бачив маму, яка сидить на підлозі у ванній, і вона тримала дитину», — сказав Голуб. «Я відразу зрозумів, що дитина посиніла, і я знав, що дитині потрібно дихати.»Офіцер Хамфриз взяла дитину і зрозуміла, що всі її дихальні шляхи повністю закупорені. Вона швидко крикнула: «Принесіть мені що-небудь з відсмоктуванням.»

Офіцери знайшли піпетку і використовували її, щоб видалити рідину з носа, рота і горла дитини. Раптово дитина зробила щось, що дало їм зрозуміти, що все буде добре.»Коли я очищала їй рот, вона вкусила мене за палець, — сказала Хамфриз. «Вона почала тихенько плакати, коли я робила все, так що я знала, що це спрацювало ».

Незабаром після цього прибув рятувальний загін пожежної охорони і надав медичну допомогу маленькій дівчинці. І мама, і дочка були доставлені в лікарню і, як очікується, повністю одужають.Їхня сім’я буде вічно вдячна швидко реагуючим офіцерам і їх діям, які врятували життя їх дитині.

«Коли ви маєте справу з дітьми, особливо з новонародженим немовлям, емоції можуть взяти верх над вами», — сказав начальник поліцейського управління Норспорт-Віллідж Білл Рикка. «Не дивлячись на те, що найдосвідченіший офіцер може обернутися і завагатися, ці два офіцера просто стрибнули в справу з головою і зробили те, що повинні були зробити.»Ви були раді, що ці офіцери втрутилися і врятували життя цій дитині? Так що поділися статтею зі своїми друзями!