Коли я дізналася, на яких умовах мій чоловік продав нашу квартиру, я одразу зібрала речі і пішла назавжди

ПОЛИТИКА

Розповідь про мого колиաнього чоловіка. Ось зараз і розповім усе по порядку, чому він колишній. Його друг запропонував вкластися йому в якийсь лівий бізнес. А в мого чоловіка і так був один kредит величезний, другий йому не дали б, тому що він і за перший не платив. Цей мій чоловік вирішив піти продати бабусину квартиру, яка йому хоч якісь гроші приносила. Квартиру цю людину винаймав, платив завжди вчасно. Він до нього прийшов, каже: -Хочу квартиру продати. -А Коли будеш виставляти на продаж? -Завтра. -Завтра? Тобі гроші терміново потрібні? -Так. -За скільки збираєшся продавати? -За 3 млн. -Ну ціна стоїть. Давай я тобі 1 мл н дам, решту щомісяця буду переводити. -Ну добре.

Поїхали вони уклали договір купівлі-продажу квартири та договір позики у різних нотаріусів. Віддали на реєстрацію, мій чоловік колиաній отримав свій мільйон і поїхав. Щоб ви розуміли навіть із цим мільйоном бізнес у гору не попер, його скільки не реа німували, все одно ніякого прибутку не було. Гроші перші 500 тисяч чоловік перевів, звичайно, з цієї нагоди навіть у чоловіка карту заблокували. Занадто великий був переклад; довелося два тижні ввозитися з цією карткою, щоб відновити її. За інший місяць гроші вже не прийшли. Чоловік скільки не оновлював сайт – грошей не було. Він став дзвонити цьому покупцю, той не брав трубку. Чоловік тоді поїхав на квартиру.

Чоловік йому в домофон не відповідав перші 5 хвилин, а потім підняв трубку каже: -Немає грошей. Переведу, коли зможу. — Тоді й квартиру мою теж звільняй. — Яку ще твою квартиру? Це два різні договори були . Хочеш, за договором позики подавай до су ду. Можливо, щось відсудиш. Квартира моя. Виявилося, що договір купівлі-продажу квартири та договір позики не були пов’язані між собою. Та й не могли бути пов’язані: складалися вони у двох різних нотаріусів, як сказав покупець: «Так дешевше». Чоловік мій повірив. Колишній у борговій кабалі збожеволів уже збожеволів. Я не витримала, пішла від нього. Поки що на розлучення не подавала. Ще його kредити мені доведеться платити. Але для мене він уже колишній.