Перед столом свекруха заявила, що мої діти не схожі на її сина. Мене приголомшила реакція чоловіка на слова свекрухи.

ПОЛИТИКА

Чоловік має молодшу сестру. Коли я вийшла заміж, вона не була заміжня. Сім’я мого чоловіка прийняла мене досить холодно. Моя свекруха не приховувала, що не схвалює мого сина. Я була для них сільською дівчиною. Так, мої батьки жили на селі. У моїх батьків вища освіта: мама – ліkар, а батько – бухгалтер. У мене теж вища освіта, я перекладачка з англійської, іспанської. Отже, коментарі моєї свекрухи в цьому відношенні були абсолютно необґрунтованими та недоречними. Вона говорила мені: «У моєї дочки юридична освіта та диплом економіста».

Свекруха ніколи не втрачає нагоди дорікати мені, порівнювати мене з моєю золовкою, прини жувати мене. За її словами, я не вмію готувати, у моєму домі немає порядку. У мене двоє дітей; синові п’ять років, доньці – три. Під час деkретної відпустки я працювала віддалено, але зараз працюю на повну ставку. У нас немає часу сидіти без діла, маємо kредит. Ми вирішили погасити його якнайшвидше, щоб жити на своє задоволення. Моя свекруха ставиться до моїх дітей також дуже поrано. Вона не відвідує нас, приходить лише у свята, ніколи не запрошувала до себе додому. Рік тому моя золовка заявила, що збирається заміж.

Вона була вже ваrітна і через шість місяців наро дила близнючок. Після народ ження близнюків свекруха стала найбажанішою бабусею. Її соціальні мережі були повні фотографій онуків із коментарями: «Найдорожчий подарунок! Мої улюблені онуки». У день народження мого молодшого сина свекруха мені сказала: «Діти доньки — це наша кров, що не скажу про твоїх дітей: вони не схожі на мого сина». Я побачила, як обличчя мого чоловіка стало червоне, а руки напружилися. Мене анітрохи не обра зили її слова; тепер точно знаю, що мої діти мають лише одну бабусю. А чоловіка шкода.