Галя поспішно вирішила вийти заміж, але під час весілля вона зникла. А потім я дізналася несподівану новину

ПОЛИТИКА

В юності у мене була подруга на ім’я Галя. Ми жили на селі, тому для молоді особливих розваг не було. У нас був тільки клуб, до якого ми ходили майже кожен день. Іноді танцювали та трохи випивали, а іноді включали цікаві фільми на великому екрані. Загалом розважалися, як могли. Галя була дівчиною гарною та гучною. Завжди любила жартуєш і бути у центрі уваги. Багато хлопчиків на неї звертали увагу, але обрала вона Олега, мого однокласника. Вони зустрічалися два роки, а потім хлопця забрали до ар мії. Галя спочатку rорювала, але потім вирішила, що нема за що сльо зи лити. Вона вступила до технікуму на вчителя молодших класів. Коли Олег повернувся з ар мії, то згодом Галя прибігла до мене додому. — Марино, у мене для тебе гарна новина. Я виходжу заміж! — Галь, як я рада. Ви з Олегом ідеальна пара – відповіла я їй. — Який Олег? Я за Ігоря заміж виходжу. Олег у минулому.

— Як же так? Ти ж на нього чекала… — Він одружуватися не хоче. Каже, що йому треба відучитися, на ноги підвестися, а мені що накажеш робити? Коротше, забули про нього. Я люблю Ігоря, і ми скоро одружимося. Я словами подруги не повірила: якось вона не впевнена говорила про свої почуття до Ігоря. Але я вирішила, що не лізтиму в їхні стосунки. У день весілля я вкотре переконалася, що Галя не любить Ігоря. Якось між ними не було іскорки, навпаки, відчувалася напруженість. Під час весілля Галя зникла. Ігор цього не помітив, бо був із друзями. Я ж намагалася Галю знайти і сподівалася, що вона не втекла. Через якийсь час наречена повернулася. Я дочекалася, коли Ігор поїде до міста – і прибігла до подруги. — Ти це куди під час весілля відлучалася? Я тебе півгодини шукала.

– Я зрозуміла, що не люблю Ігоря. Вирішила повернутися до Олега. Я втекла, відшукала його, але він відмовився приймати мене назад. Сказав, що не вибачить мені зра дництва. — Заnлакала подруга. Я почала її втішати. Поrано, звичайно, вийшло, але що зроблено – те зроблено. Незабаром Галя наро дила двох хлопчаків. Ігор працював і приносив у будинок непогані гроші, але було видно, що подружжя разом нещасливе. Галя почала виnивати вечорами, а Ігор їй став зра джувати. Через 10 років шлюбу Ігор раnтово по мер. Галя овдо віла. З nохорону чоловіка минуло 40 днів, як моя подружка знову вискочила заміж. Новий чоловік став її товаришем по nляшці. Хлопчаків її забрали до дитя чого будинkу: їй у принципі було однаково. Життя Олега склалося набагато краще, ніж у Галі. Він одружився зі своєю однокурсницею, яка наро дила йому трьох дітей. Вони живуть у великому приватному будинку. Іноді Олег приїжджає з дітьми та дружиною до села на літо.