Батьки чоловіка подарували нам квартиру, допомогли зробити ремонт. Коли чоловік натякнув, що від моїх батьків теж чекає допомоги, я пояснила, що вони допоможуть, але не фінансами. Незабаром чоловік просив пробачення у мене.

ПОЛИТИКА

Я з простої сім’ї. А батьки чоловіка-забезпечені. Вони більше нам допомагають, ніж мої батьки. Ну а мої батьки намагаються допомогти нам, чим можуть. Вони можуть забрати дітей після школи до себе, приготувати і принести дещо смачненьке для них. Мого чоловіка це до останніх пір влаштовувало. Але нещодавно ми зібралися зробити ремонт в квартирі. Батьки чоловіка допомогли нам з грошима, залишалося тільки знайти робітників. — Юля, серед знайомих твоїх батьків є ремонтники? — запитав чоловік. — Так, начебто, є, — відповіла я. — Чудово. Хоч за це не будемо nлатити. Ось цей фрагмент я не зрозуміла. Начебто я такого не говорила. Навіщо він зробив висновок, що мої батьки будуть платити їм? У них немає таких коштів. — Але я не говорила такого. Батько може знайти ремонтників або сам зайнятися ремонтом, але платити їм не може.

Чоловік змінився в обличчі, з незадоволеним поглядом подивився на мене. — Квартиру нам подарували мої батьки, також дали грошей на техніку, а зараз і на ремонт. Вони завжди нам допомагають фінансово… — я перебила його і з жорстким тоном додала: — Дорогий, мої батьки можуть нам допомогти іншим-самі можуть робити ремонт, можуть допомогти вибрати матеріали, привезти нові меблі. Прибиратися після ремонту, але не більше. Чоловік зрозумів, що цю тему більше не потрібно піднімати, але довго ходив з незадоволеним обличчям. Ну у моїх батьків немає великих грошей, ну і що? Зате вони можуть нам допомогти в іншому. Це ж теж допомога. Вони чудові люди і дуже люблять мого чоловіка, хіба не це головне? Я вирішила сама підняти цю тему, щоб нарешті вираз його обличчя змінився. Я знову пояснила чоловікові, що за допомогою моїх батьків ми швидше закінчимо наш ремонт.

Вони допоможуть нам, чим зможуть. Чоловік попросив пробачення і більше ми не обговорювали цю тему. Ремонт розпочався. Тато працював швидко, також попросив своїх друзів допомогти йому. Чоловік зрозумів, що він добре розбирається в ремонтних роботах, тому після з кожного питання консультувався з ним. В цей час ми з мамою здирали шпалери, а потім поїхали за новими і за меблями. Незважаючи на те, що мама була юристом, у неї був хороший смак в інтер’єрі. У найкоротший термін ремонт був готовий. Ми покликали всіх наших близьких в гості в наш оновлений будинок. Всі були в захваті. Особливо все сподобалося батькам чоловіка. Свекруха зазначила, що їй подобається вибір колірної гами, шпалер і меблів. А свекор попросив у батька допомоги з одного питання. Чоловікові стало соромно за ранні закиди. Наступного дня він ще раз попросив вибачення. «Гроші — не найважливіше» — сказав він. Я була рада, що він змінив свої погляди.