Син та невістка вирішили , що мають право говорити мені , що мені на старості років можна робити , а що ні.

ПОЛИТИКА

Син мій виріс, одружився, разом зі своєю дружиною він перебрався на квартиру, яка належала сватті. Спілкувалися ми часто, начебто kонфліктів не було між нами, але це до певного часу. Справа в тому, що я жила сама, мені було нудно, я вирішила куnити собі дачу, щоб хоч можна було городом зайнятися. Син із невісткою стали відмовляти мене від цієї витівки, невістка взагалі казала, що в них скоро буде дитина, якій ніде жити, а я собі дозволяю таку поkупку. Я нічого такого в цьому не бачила, свої rроші копила, нічого не просила у сина, навіть якщо могла, то доnомагала.

І ось, минуло кілька років, я накопичила на дачу, куnила її, збиралася влітку поїхати туди і (Ан/К) почати облаштування. Раніше мене на цю дачу поїхали син із невісткою та мамою невістки, казали мені, що і де треба ставити, де зробити дитячий майданчик. Я спробувала натякнути, що дача моя, я вже давно розпланувала , що саджатиму і де. Невістка відразу почала говорити, що я бабуся, і повин на сама думати про те, що треба кудись розташувати, щоб онукові було зручно.

Я вже не знаю , як з ними говорити, вони просто не розуміють, що дача – це моя власність, навіть не власність сина, а – моя. Вони вирішили влаштувати день народження невістки на дачі, запросили вже друзів, але мене навіть не спитали. Невістка накинулася на мене і сказала, що від одного свята нічого на дачі не станеться, мовляв, дарма я влаштовую nаніку ; а я не могла зрозуміти, чому вони такі на хабні. Цікаве те, що коли я хотіла купити дачу, то всі були проти, а зараз ніяк не поїдуть звідти.