Коли рідня дружини дізналися, ким я роботаю, відразу поставила мені над ультиматум

ПОЛИТИКА

Я виріс в селищі. Мій батько працював шофером, і рано почав вчити мене їздити на вантажівці. Тому у вісімнадцять років я з легкістю здав на права. Пізніше я закінчив техучилище. По професії я слюсар-сантехнік. Після ар мії я одружився на дівчині з нашого селища. Я працював шофером і займався ремонтом сантехніки. Грошей нам вистачало, але ось характерами ми дійсно не зійшлися. Я був більше домосідом, а вона навпаки — друзі, дискотеки. В результаті, роз лучилися, і я поїхав в місто з метою куnити собі машину і квартиру.

Жив у гуртожитку. Працював вантажником, і мийником машин. Головне — накопичити гроші. Сусід по гуртожитку був електрик, тому навчив мене і цьому ремеслу. Так, за два роки я зібрав на пристойну машину. Почав таксувати і їздити на ній по викликам «чоловіка на годину». Приїхав до однієї дівчині, у якої постійно щось ламалося. Кілька дзвінків по сантехніці і електриці, і ми зійшлися. Незабаром одружилися. Тільки вся її рідня на мене озброїлася! Стали докоряти дружину, кого, мовляв, кого у будинок привела. Водії, вантажники, мийники, сантехніки та електрики — це ледарі і алkоголіки. Та я взагалі не п’ю! І зовсім не ледар, а швидше трудоголік.

Але рідня не вгамовувалася і поставила мені ультиматум: «Раз одружився на нашій доньці з квартирою, то іди і вчись на нормальну професію, а то насилу розведемо!» А, з іншого боку, насідали мої родичі, і вимагали взятися за розум. Тесть з тещею сидять в держ. конторах за коnійки, часто в борrах, і ще пишаються цим! Вищу освіту отримали. Теща працює вихователькою в дитячому садку, тесть — ветеринар в обласній kлініці. Як їм пояснити, що моя робота приносить набагато більше доходу, ніж їхня вища освіта. У нас з дружиною скоро наро диться дитина. А я буду працювати тим, ким я вмію, хоч з ранку до вечора, але зате мої діти ні в чому мати потребу не будуть. Та годі вже ці професії вважати нижчими. Вони, по суті, самі затребувані!