Як тільки я заборонила синові з’являтися у нас зі своєю дівчиною, він вирішив знайти собі роботу, і це стало початком його нового життя.

ПОЛИТИКА

Так склалося моє життя, що я залишилася одна із двома дітьми. Грошей від чоловіка я не отримувала, допомогти нам не було кому, так що всі турботи впали на мої плечі. Моєму молодшому сину, Микитці, 7. Він скоро піде в перший клас. Старшому, Сергію, вже 17. Саме з ним у мене й почалися легенькі проблеми. У Сергія з’явилася дівчина, Аліса. Все б нічого, але вони 24 години на день лежати на дивані і дивуватися телик. Додайте ще й те, що Аліса занадто багато їсть.

Ні, я не жмот, не подумайте поганого, просто через свою роботу мені буває складно іноді все встигати, і я готую їжу на тиждень, щоб хлопці могли розігріти і спокійно їсти, поки я на роботі. З появою Аліси їжі нам стало не вистачати, а грошей вистачає лише на їжу. Виходить таке замкнене коло, з якого не вийти. Якось сиджу я на кухні, чекаю, коли Аліса повернеться до себе додому, а тут на кухню заходити вона з горою брудного посуду. Ставити все в раковину і йде.

Того вечора я серйозно настроїлася поговорити із сином. Він почав виправдовувати свою дівчину, але згодом здався і пообіцяв, що більше я їх на своєму дивані не побачу. Так і сталося. Мій син влаштувався кур ‘ єром, щоб не просити в мене грошей на ресторани та розваги, а то звикли смороду безкоштовно жити. Незабаром через шлюб часу Аліса Серьожу покинула. Мій син з роботи не пішов, а щодня приносив молодшому братові подарунки. Тепер він знає ціну особистого простору та грошів.