«Ви два місяці носили цю сукню, забруднили, а тепер хочете повернути, ми не можемо цього зробити» — саме тоді в Яну влетів огризок яблука

ПОЛИТИКА

Сьогодні на роботі у Яни стався казус. У неї прилетів огризок яблука. Відвідувачі магазину, колеги Яни, адміністратор, директор, всі стали очевидцями цього. — А на вигляд і не скажеш, що вона неадекватна, — говорили відвідувачі. Жінка, яка кинула цей огризок в сторону Яни і справді виглядала пристойно: на ній костюм, свіжа зачіска і елегантний манікюр. А туфлі у неї були на високих підборах і блищали. Що ж сталося? Цю жінку співробітники магазину востаннє бачили близько двох місяців тому. Вони встигли з нею близько познайомитися, адже того разу вона вибирала собі сукню аж п’ять годин. — У вас всі такі ледарі і неосвічені? — говорила вона тоді. Але ніхто не став їй грубити, вона купила це плаття і пішла. І на цьому спасибі. Сьогодні вона повернулася, вирішила повернути сукню. Ви подумаєте, напевно, через брак, але ні. Просто вона носила її два місяці, колір набрид, вирішила її повернути незважаючи на те, що всі терміни давно вже пройшли.

Яна чемно відмовила їй. — Окей, тоді оформіть повернення за браком, — запропонувала ця дама. — Вибачте, але не вийде, так як очевидного браку немає. Якщо хочете можемо відправити сукню на експертизу, — відповіла Яна. — У мене немає стільки часу. Я згодна, вкажіть, що це брак,- жінка почала розмовляти на високих тонах. — Я розумію, що ви згодні. Але ми без підтвердження експертизи не можемо вказати, що це брак. — Що за неподобство? Мені що, летіти в іншу країну для заміни? Яна не розуміла, до чого тут інша країна? Що вона взагалі несе? А дама продовжувала і поступово почала кричати. На її крики вийшла зі свого кабінету директор магазину. — Що сталося? — Ви директор? Мені не оформляють повернення! — Можете вказати дату покупки? — Та що ви всі зациклилися на даті? Товар бракований, на ній пляма.

— Так, пляма є, але ми не можемо оформити повернення без експертизи. Важливо дізнатися, чи була пляма при покупці… — Беззаконня, кругом об ман, — жінка перебила директора своїм kриком. Знову заговорила Яна. — Вибачте, але ви два місяці носили цю сукню, забруднили, а тепер хочете повернути. Ми не можемо роздати безкоштовні речі, плаття ми не замінимо. І саме тоді в Яну влетів цей огризок. Звідки дама дістала його, ніхто навіть не помітив. Яні було мото рошно прикро, вона покинула своє робоче місце. Жінка продовжувала ла ятися з адміністратором і директором. — Давайте повернемо їй гроші, нехай йде вже, — запропонувала адміністратор. — Ні, — сказала директор, яка завжди намагається згладити kонфлікти, — ми не будемо танцювати під її дудку. Вона прийшла нас обма нювати, ми не будемо піддаватися на її маніпуляції, — сказала вона і подзвонила в nоліцію.