Коханка, яка забилася в кут, і дружина, яка завмерла з капцем у руці, ошелешено переглянулися. В обох було намальовано на обличчі здивування. Такого пояснення від чоловіка ніхто не чекав

ПОЛИТИКА

Сьогодні жінка повернулася додому раніше і застала чоловіка в ліжку з молодою дівчиною. Вікторія з усіма почуттями лупила чоловіка капцем: -Ось ти негідник, козел, бабій, сволота, тварина! Як ти міг так зі мною вчинити? Ненавиджу тебе! Я завтра ж подам на розлу чення! І ти більше не побачиш дітей. Навіщо їм батько, якщо він такий кабель? Мама мала рацію щодо тебе, ти мерзотник! Ти з нею спав у нашому ліжку, у нашому подружньому ліжку! У тебе є совість?!

-Люба, стій, дозволь мені все тобі пояснити. Дай мені лише одну хвилину. З почуттям шльопнувши ще раз чоловіка по спині, жінка поклала руки на боки і зупинилася, щоб перепочити. -Що ти можеш мені пояснити?! Невже є щось незрозуміле в ситуації? Все очевидно, ти – козел. -Дай мені один шанс, я все поясню. -Добре, спробуй. -Я повертався додому, йшов дощ. Стояла дівчина біля зупинки. Вона сильно намокла, і транспорту не було. Мені її стало жаль, і я запросив її поїхати до нас.

Вона була дуже голодною, тому я нагодував її макаронами, які ти не стала їсти, бо вони шкодять твоїй фігурі. Вона викупалася, і я дав їй джинси, які ти відмовилася носити, бо вони надто вузькі. Потім дав футболку, яку тобі подарувала моя сестра, яку ти відмовилася носити, бо вона надто відверта. А потім просто вирішив їй дати і те останнє, що лишилося, що ти не використовуєш. Коханка, яка забилася в кут, і дружина, яка завмерла з капцем у руці, ошелешено переглянулися. В обох було намальовано на обличчі здивування. Такого пояснення ніхто не чекав.