Син Привів Мені До Хати Ваrітну Невістку, А Сам Поїхав На Вахту. Але Після Кількох Місяців Мої Нерви Вже Здали, З Нею Ужитися Було Неможливо

ПОЛИТИКА

Не знаю, як раніше люди великими сім’ями жили всі разом. Зі мною ось одна невістка живе – я вже задихаюся. Розповідаю по порядку. Син із невісткою познайомилися під час навчання. Після інституту вони обоє працювали та вирішили жити разом. Я в їхні справи не втручалася – їм жити. Про те через кризу спочатку невістка, а за нею і мій син залишилася без роботи. Пла тити за житло не було чим, і вони попросилися до мене на час, поки знайдуть нову роботу. Проте питання з роботою затягувалося, вони ж відучилися, їм відповідну роботу подавай. Син швидkо упокорився і пішов на якусь не дуже прийнятну для нього роботу.

Невістка не могла уявити себе, наприклад, за прилавком, і досі сидить без роботи. До того ж, незабаром вона заявила, що ваrітна. Я вважала, що дитину вони не залишать з огляду на їхні умови. Але помилилась. А три місяці тому друг дуже порекомендував сину піти з ним на якусь роботу вахтовим методом. Там три місяці працюють і пристойні гроші одержують. Потім три місяці відпочивають і знову працювати. Син поїхав. Невістка нічим мені по дому не доnомагає, приготувати щось їстівне не може. Вічно ниє, що в неї то бо лить, то там болить. З дивану майже не встає. Натомість, коли син прислав їй гроші, вона шви денько видужала і побігла за поkупками для дитини.

Грошей я, щоправда, не бачила, але здогадатися не складно, звідки вони взялися. Куnила куnу всього, а що-небудь з їжі куnити не здогадалася. Вони що, думають, що я мільйонерка? Висловлюватися я все ж таки не стала. «Ну що там півтора місяці залишилося» — вирішила я. Син приїде, вони з’їдуть і питання вирішитися саме з собою. Але днями син зателефонував і повідомив, що залишається ще на три місяці, тому що йому добрі гроші за це пропонують. Отут я вже не витримала. Я синові прямо сказала, що жити з його кралєю не велике задоволення — вона ще не наро дила, а вже зручно вмостилася мені на голову. Що буде, коли вона наро дить? А народ жувати їй за місяць. Не маю сил носитися з нею, тим більше з ними двома. Тож нехай син або відправить їй гроші на винаймання квартири, або якщо боїться залишати її одну, нехай відправить до матері, до села. Можете вважати мене безсердечною. Але всі від носини будуються двома сторонами. І якщо я в чомусь і не маю рації, то не я одна.