Після того як ми з Оленою стали жити разом, я почав помічати, що мій син поводиться якось дивно. А невдовзі з’ясувалося щось страաне

ПОЛИТИКА

З першою дружиною ми прожили недовго разом. Рік жили вдвох, а потім вона подарувала мені сина. Але ще через рік я з’ясував, що Елла мені зра джує. Вона не стала нічого пояснювати, просто зібрала речі та пішла до kоханця. Я не став її тримати, просто махнув рукою. Так ми з Мишком залишилися самі. На жаль, мої батьки живуть в області та нічим допомогти мені не можуть. Я змушений найняти няньку, щоб вона сиділа з дитиною, поки я на роботі.

Весь свій вільний час я приділяв малюкові, а про особисте життя навіть не думав. Олена з’явилася в нашому житті, коли Мишкові вже було шість. Олена сама підсіла до мене у кафе. На початку наших відносин вона стверджувала, що любить дітей. Я тоді видихнув із полегшенням. Мені було важливо, щоб моя обраниця добре ставилася до мого сина і знайшла з ним спільну мову.

Через рік стосунків ми з’їхалися, це сталося з ініціативи Олени. Вона якось сказала; -Скільки вже можна зустрічатися у кафешках, ми ж не підлітки! Спочатку все начебто було добре. Але потім я почав помічати, що мій син якось змінився. Більшу частину дня я був на роботі, Мишко залишався з Альоною, няньку я звільнив. Я став задавати питання, син мені зізнався, що Олена його постійно ла є, обра жає та б’є. На цьому наші стосунки з нею закінчилися.