Я гостювала у своїх батьків, коли просто за столом вони посва рилися через філіжанку кави. А наступного дня батько пішов кудись

ПОЛИТИКА

Я у своєму житті бачила багато розлу чень, благо, не моїх батьків. Я помітила, що розлу чення і сварkи бувають як у молодих пар, так і у людей похилого віку, так що думка, що прожиті разом роки життя впливають на цілісність відносин, для мене помилкова. На прикладі своїх батьків я зрозуміла, що помилялася. Адже в мене самої є такий досвід… Від першого чоловіка в мене народився мій синочок Кирюша, дуже добрий і розумний хлопчик, зовсім не такий, як його батько, якого я навіть не хочу згадувати.

Він був алкоrоліком, заважав мені і синові жити, а коли одного дня він підняв на мене руку, це стало останньою краплею, і я подала на розлу чення з ним. Пройшло багато років з того моменту, як я вийшла заміж вдруге. Другий мій чоловік виявився чоловіком, який краще був у всіх аспектах. Син мій також помітив, що вітчим набагато приємніше. І ось, одного дня, я вирішила відвідати своїх батьків, яких не бачила багато років. Мій син і чоловік зі мною не пішли, в одного робота, а в іншого — секція футболу.

Батьки мене зустріли тепло: дуже за мною скучили. Раптом, прямо за столом між моїми батьками почалася сварka через чашку кави. Сварkа була серйозна, аж така, що мій батько побажав мені добраніч і пішов спати, явно скривджений на маму. Наступного ранку батько, як ні в чому не бувало, прокинувся, приготував сніданок для мене та мами, поцілував маму і вийшов із дому. Сподіваюся, з моїм чоловіком я теж так у старості забуватиму всі обра зи за одну ніч.