У день народження зятя його батьки подарували шоколад за знижкою. Нам цікаво було, а що подарують свати їхньому старшому синові. Побачивши подарунок, ми були вражені

ПОЛИТИКА

Подвійні стандарти – це погано, але коли різницю ставлять між дітьми – ще гірше. З таким я зіткнулася у родині зятя. Взагалі зять у нас дуже хороший, він сподобався і мені, і моєму чоловікові, ось тільки в нього самого були складнощі на початку відносин з моєю дочкою. Справа в тому, що сім’я у нас досить багата, і як очікувалося, дочка виросла досить розпещеною. Разом з тим, про цінність сім’ї та близьких вона ніколи не забувала, про що не знали свекри моєї доньки, через що вони подумали, що моя дочка – типова розпещена дочка багатіїв, от і заборонили синові зустрічатися з нею.

З часом образа батьків на сина не пройшла, ось і ті всю свою увагу звертали на молодшого сина, а старшого, який взагалі на той момент нещодавно одружився , просто не помічали. На його день народження батьки таки прийшли та ще й не з порожніми руками, а з шоколадом за знижкою. Ну, прийшли і на тому спасибі. Брат зятя народився на кілька днів пізніше, і на його день народження запросили і нас теж, адже зі свекрами моєї дочки я якось одразу потоваришувала.

Святкування проходило у величезному ресторані, а цвяхом програми того вечора став подарунок батьків синові, а саме, автомобіль! Причому, зять нам сказав, що в його брата навіть водійського посвідчення немає… Важко зрозуміти, що в цей час відчував зять, але він був радий за брата, і це, мабуть, було найголовніше.