Коли після втрати дружини я вирішив одружитися з Іриною то всі мене засудили. Але невдовзі все моє життя перекинулося з ніг на голову.

ПОЛИТИКА

У 40 років я став удівцем. Багато хто мене засуджує за те, що незабаром я одружився вдруге. Ірина набагато молодша за мене, в нас десять років різниці. Раніше вона працювала у мене секретарем. Згодом ми зблизилися, і в нас почався роман. Мені подобалося, що у моєму віці поряд зі мною така гарна та молода дівчина. Родичі моєї покійної дружини різко поставилися до мого рішення розпочати нові стосунки.

Зрозуміло, нічиєї думки я не враховував. Адже мені немає жодної справи, що думають про мене інші. У нас з першою дружиною не було особливих теплих почуттів один до одного, тільки повага і розрахунок. Ми одружилися, бо вона зава gітніла. Сина я дуже люблю. Мене дуже здивувало, що так скоро я зустрів іншу жінку.

Син спочатку дуже негативно сприйняв появу нової жінки в нашому будинку. Все змінилося, коли мені на місяць довелося вирушити у відрядження. У цей час у Юри з’явилася можливість провести більше часу з мачухою, за цей час вони порозумілися. Нині з гордістю можу сказати, що у нас повноцінна родина.