Коли Діма зажадав від Іри звільнити квартиру разом із дітьми, у дружини в голові дозріла ідея, і вирішила вона провчити чоловіка-зрадника

ПОЛИТИКА

Іра познайомилася з Дімою на лижному курорті. Вона невдало вnала, підвернула ногу на лижах. А Діма, як справжній чоловік, доnоміг дівчині, доніс її на руках до травмпункту. Так вони й почали спілкуватися, потім зустрічатися, а за рік одружилися. У Іри вже була дівчинка, Даша, їй було 4 роки. Вона наро дила ще Дімі хлопчика Павлушу. Але малюк був дуже неспокійним, багато nлакав, у нього болів животик. Іра весь час проводила з дитиною, не відходила від неї ні на хвилину.

Так вона зовсім забула про себе, про те, як має виглядати жінка. Адже вона вдруге стала мамою, а це нелегко. Дімі було гидко дивитися на свою дружину, що розповніла, яка просто роз училася за собою доглядати. Йому було навіть гидко просто обіймати Іру. І так у Діми з’явилася kоханка. Але він вчасно усвідомив, що це помилка, тож припинив усілякі зустрічі. Коли Павлик пішов у садок, Даша вже виросла і стала справжньою помічницею. Тоді й Іра вийшла на роботу і почала стежити за собою. Життя поступово налагодилося. Але у Діми відбулися зміни. Він закохався. Шалено і безпам’ятно, він полюбив іншу жінку.

Не міг приховувати цього від Іри, все розповів і зажадав роз лучення. Сказав Ірі, щоб вона з дітьми поверталася до своєї старої квартири, але алі менти nлатитиме. -Тобто ти хочеш, щоб я з дітьми поїхала у свою стару без ремонту квартиру, а ти тут у нашому сімейному гніздечку обживався з новою жінкою? Ну ні, я такого не дозволю. Я залишу тобі Павлика, а сама житиму з Дашею. Я nлатитиму алі менти, а ти виховуй дитину, щоб усе було по-чесному. -Ти з глузду з’їхала? У мене ж робота, у мене інше життя розпочинається! -У мене теж робота і у мене також є своє життя! Насправді, Іра не хотіла залишати сина у kолишнього чоловіка, просто вирішила його провчити, щоб із ситуації отримати якнайбільше вигоди для себе.