Прийшов я вночі втомлений з роботи, розігрів собі вечерю, поїв і пішов спати. А вранці мене розбудив крик тещі, що побачила брудну тарілку в раковині

ПОЛИТИКА

Ще деякий час тому я вважав секунди на роботі, коли повернуся додому, а зараз я знаходжу собі більше занять на роботі, щоб не повертатися додому. Справа в родичах моєї дружини, а якщо бути точніше, у її мамі та сестрі. Нещодавно теща із дочкою переїхали до нас на невизначений термін. Сестра дружини навчається в універі, живе з мамою, а в їхньому будинку, як на зло, йде ремонт, от і завітали до нас дорогі гості. Спочатку все було більш-менш терпляче, але потім у тещі почалися тики.

Моя теща, кохана, обожнювана, схиблена на чистоті і того ж вимагає від інших: щоб усі жили та дихали чистотою та порядком. Вона потихеньку переставила майже всі меблі в нашому будинку, прибрала з полиць «непотрібний мотлох», тобто мої книги, почала мити підлоги щодня, а потім вимагати, щоб ми займалися тим самим. Якось я повернувся з роботи дуже пізно, сам собі розігрів вечерю, поїв, залишив тарілку брудною в раковині, а вранці прокинувся не від поцілунку дружини, а від крику тещі.

— Ну ти й свиня! Скільки разів можна тобі сказати, брудну тарілку в раковині не залишаємо, вона смердить! Ні, йому на всіх начх ати! Тоді я не стримався і висловив цей чистюлі все, що нагромадилося. Я сказав тещі, що вона спокійно може збиратися і повертатися до свого дому, якщо їй так все в нашому домі не влаштовує, а якщо вона живе в нас, то має стежити за нашими правилами. Дружина зви нуватила мене у всьому, мовляв, я такий гад, нізащо kричу на жінку, яка лише хотіла навести чистоту і порядок у нашому домі. Я вже не знаю, як з ними бути, слово честі.