Андрію дуже сподобався дівчина брата, але він мовчав, щоб не обра зити брата. Але незабаром брат знайшов іншу і Андрій вирішив скористатися шансом

ПОЛИТИКА

Сашко та Андрій були братами, разом росли у батьківській квартирі. Тата не ста ло через різкий наnад, мама теж не довго після втра ти чоловіка протрималася, сер це не витримало. Андрій був старший за Сашка всього на рік, але був більш серйозним і конкретним. А Сашко вітряний, любив погуляти і не думати про завтрашній день. Сашко рік тому привів до будинків дівчину Машу. Вона була надзвичайно вродлива, в очах можна було просто потонути, ось і потонув Андрій. Він таємно любив дівчину брата, але нічого їм не розповідав, думав, що переживе це кохання. Якось повертається Саша веселий з роботи і каже братові: -Я одружуюся, можеш привітати. Лариса вже все підготувала. -Стоп, яка Лариса, а як же Маша? -Та до чого тут Маша … Батько Лариси пообіцяв, що зробить мене своїм заступником, це ж як я заживу тоді! До того ж Лариса вже ваrітна. Залишилося якось Маші сказати. -Я сам все їй скажу.

Андрій розумів, що ситуація складна, адже Маша теж була ваrітна від Сашка. Коли він розповів дівчині правду, вона мало не вистрибнула з вікна, жити не хотіла. Андрій притиснув дівчину до себе, почав заспокоювати, так і зізнався, що сильно її любить і виховає її дитину. Так вони вирішили поїхати з рідного міста до столиці, де Андрію пропонували гарну роботу. Сашко так і не дізнався, що Андрій разом із Машею поїхав і з нею ж живе. Тим часом виявилося, що багатий дядько Маші залишив їй у столиці гарну спадщину. Так у Андрія з Машею з’явився свій заміський будинок та бізнес. Маша народила доньку. А за два роки й сина, вже від Андрія. Вона покохала його, не могла зрозуміти, як раніше на нього уваги не звертала. Через 5 років Сашко різко приїхав до брата додому.

Вигляд у Сашка був дивний, у якійсь брудній кофті, у кепці, голодний. Виявилося, що Лариса зі своїм татом Сашу по-великому підставили. -На мене весь бізнес переписали, а виявилось, що він провальний. Вони великі гроші винні, а всю відповідальність на мене переклали. Я вже квартиру продав, машину теж, але грошей не вистачає. -Як так, а що ж Лариса? -Вона мене подвійно обду рила. Не від мене ця дитина, зараз вона закордон поїхала до свого справжнього чоловіка. А мені що робити? У тебе ж дружина багата, може, у неї займеш? -Вона не дасть. -Але ти ж мій брат, поговори, може вийде . -Ні, Сашко, тут я тобі не помічник. Вона тобі грошей точно не дасть. Коли Сашко йшов від Андрія, то в дверях зустрівся з Машею. Тут він усе зрозумів, хто став дружиною Андрія. Сашко потім довго шкодував, що тоді, 5 років тому вибрав не ту дівчину собі за дружину.