Сестра нас не послухала і заваrітніла від nсихічно хво рої на голову людини. Коли ми пішла до ліkаря з моєю мамою та побачили результати, не повірили своїм очам

ПОЛИТИКА

У нас у сім’ї є дуже хвора тема – моя сестра Віра. У Віри чоловік не зовсім здоровий, а точніше хво рий на голову. У нього реально сильне nсихологічне захво рювання. Якщо не знати про його особливості, то здається, що з ним все нормально. Але це тільки в ті періоди, коли у нього затишшя. А якщо його хво роба починає проявлятися, то його одразу кладуть у ліkарню, пічкають таблетками, щоб він заспокоївся. Я не розумію, як у Віри зберігається спокій із такою людиною, адже він під ефектом своїх ліків багато чого може зробити, а вона з ним нормально живе. Що сталося з батьками її чоловіка, невідомо, кажуть, що їх не ста ло ще років 10 тому.

У бабусі чоловіка теж таке ж захво рювання, через яке рідна сестра не дожи ла до повноліття. Тобто ця хво роба передається у спадок, а не просто якась випадковість. Незважаючи на все це, Віра хоче наро дити від чоловіка дитину. Всі довкола розуміють, що народиться хво ра дитина, навіщо брати таку ношу на все життя? Це ж небезпечно. Адже під час ваrітності багато чого може статися. Я пропонувала сестрі наро дити від доно ра. Але вона на мене за це дуже обра зилася, сказала, що чоловік хоче спадкоємця. Але що там успадковувати, якщо не букет страաних хво роб.

Коли Віра вперше заваrітніла, то нікому не говорила доти, доки не настав великий термін. А потім як сказала, і вже позбу тися дитини не можна, і мамі нашій поrано від такої новини стало. Але добре, що ваrітність у неї стала завмерлою, від дитини довелося все ж таки позбу тися. Мама наша казала, що це не просто так, що це знак згори. Але Віра нічого не хоче слухати. Зараз у неї чоловік знову лежить у ліkарні, ліkується. А вона на всю готуватиметься знову намагатися наро дити від нього, але я сподіваюся, що нічого не вийде.