Коли батьки залишили онука з бабусею, то була на сьомому небі від щастя. Але незабаром бідна жінка зрозуміла, що радіти не було до чого

ПОЛИТИКА

Бабуся Маріанна жила у скромному дерев’яному будинку. Діти були міськими жителями. Вони зобов’язалися привозити онуків до неї. Бабуся хотіла подивитися, як дорослішає її єдиний онук Ернест. Таким чином, донька з чоловіком та сином приїхали на літо. Молода пара вирішила залишити малюка з бабусею на цілий тиждень, бо вони їхали у відрядження. Маріанна була у захваті. Онук виявився дуже добрим та покірним. Навіть коли батьки сідали до машини, він не nлакав. Він лише помахав рукою. Але Ернест -якесь дивне ім’я. Маріанна вирішила, що пригостити онука буде гарною ідеєю. Вона приготувала чорничний пиріг. Маленька дитина ходила по кімнаті, оглядаючи все з задумом на обличчі. Він продовжував відчиняти і зачиняти скрипучі двері, бо вони видалися йому цікавими. Скрип дверних петель залишився непоміченим бабусею. — Будеш молока? — Я маю дотримуватися свого розкладу. Зрозуміло? — Що він має на увазі?

За вечерею він мовчки з’їв кашу і ліг спати. Кішка Мурка почала дряпатися об ноги. Але він просто відпхнув її ногою. Його бабуся вдала, що нічого не помітила. Він підвівся з ліжка, вмився, почистив зуби і поснідав. Отримавши від бабусі шматок чорничного пирога. Він із задоволенням з’їв шматочок і лише потім помітив, що щось синьо-чорне заляпало його руки. Що це таке, спитав він. Бабуся сказала, що це чорниця і що його язик теж стане чорним. Він попросив принести дзеркало, щоб побачити свій язик, коли він відкриває рота. Побачивши це, він поспішив у ванну, щоб почистити зуби і грюкнув дверима. А чому він саме дверима грюкає? Наступного ранку, почистивши зуби, онук підвівся з ліжка і сказав: — А ти не скажеш батькам, що я не роблю зарядку вранці? — Звісно, ні. Снідай , — відповіла вона. Щоб зайнятися своїми справами, вона вийшла надвір.

Раптом вона почула сміх. Коли вона увійшла до будинку, то побачила, що онук плескає в долоні і бігає по кімнаті за пташкою. Але кішка миттю схопила пташку і втекла. — Цій тварині в будинку більше не раді. Я більше не хочу на це дивитися. Зрозуміла? Наступного ранку Ернест відмовився вмиватися. Дихав дивно та важко. Бабуся хлопчика занепокоїлася, чи не засунув він у ніс горошину. На запитання він заперечливо похитав головою. Потім його щока почала опухати. Горошина впала на землю, коли він чхнув. — Я хотів, щоб у мене в носі проріс горох. А ти завадила. Я вас нена виджу і ніколи більше не повернуся до вас,— kричав він. Батьки приїхали за ним пізно увечері. Бабуся була щаслива, що вдалося запобігти нещасному випадку. Більше того, їй вдалося порозумітися з онуком. Нічого, що він не називав її бабусею. Він подорослішає і стане мудрім .