Ваrітна жінка відчула рух у жuвоті. Коли лікарі побачuли, що вuдавлює її дитину, вони схопились за серце!

ПОЛЕЗНОЕ

Коли лікарі оглянули породіллю, то спочатку просто розгубилися.

Швидка допомога доставила в одну з лікарень українського міста Дніпро молоду вагітну жінку. Лікарі, які не очікували нічого незвичайного, ще не знали, що їм доведеться мати справу з унікальним випадком. Коли лікарі оглянули породіллю, то спочатку просто розгубилися: вона була на сьомому місяці вагітності, але щось буквально видавлювала дитину назовні.

Загадка швидко прояснилася: 25-річна Олена Сєдова чекала трійню. Дві верхні дівчинки власною вагою буквально виштовхували сестру назовні. Протягом декількох днів Олена відчувала дивний рух в животі, але сподівалася, що пологи не наступлять дуже скоро.

Маленька Лукерія з’явилася на світ на сьомому місяці. Крихітна і слабка, вона важила всього 950 грам. Дівчинку одразу помістили в інкубатор, а лікарі приготувалися до народження ще двох малюків. Але тут, на превеликий подив, у Олени припинилися сутички.

Лікарям довелося зробити важкий вибір. Зазвичай, якщо близнюки народжуються з великою перервою, через годину пологи штучно стимулюють. Але на цей раз фахівці сумнівалися: дві дівчинки були ще менше своєї сестри. На такому ранньому терміні вони могли просто не вижити. І тоді лікарі вирішили почекати.

Щоб не ризикувати здоров’ям дітей, Олені довелося залишатися в ліжку. Вона навіть не могла обійняти свою старшу дівчинку. Жінка так боялася за своїх маляток, що намагалася якомога менше рухатися. Так пройшов день, два, тиждень … два тижні. Три … Лікарі вже просили поради у колег з усього світу — в їх практиці не було нічого подібного.

38 днів по тому, коли маленька Лукерія вже виросла до 1,5 кг, Олена раптом відчула сильну слабкість і хвилювання. Лікарі знову провели огляд і вирішили, що час настав. У той же день на світ з’явилися дві чудові і здорові дівчатка — Злата і Стефанія. А Лєна, нарешті, змогла притиснути до грудей трьох своїх маляток.

Через півтора року Лукерія, яка при народженні була в два рази менше своїх сестер, тепер не поступається їм ні в чому: всі троє здорові, активні і готові до нових незвичайним звершень.