Жінка народила найважчих близнюків в історії. ФОТО

ПОЛЕЗНОЕ

Величезний живіт зазвичай не є причиною для занепокоєння, коли ви вагітні. У деяких жінок живіт при вагітності більше, ніж у інших. Кожна вагітність унікальна. І більшу частину часу майбутні мами не знають, чого очікувати.

Але у Аланни Меррі і її чоловіка Пола була підозра, що її величезний живіт пов’язаний з тим, що вона носить близнюків.

Цьому не варто дивуватися, тому що близнюки народжувалися серед їхніх родичів. Тому подружжя знали, що така можливість завжди є . Зазвичай, коли близнюки зустрічаються в генеалогічному дереві, немає ніяких сумнівів, що це станеться і в наступних поколіннях.

Тому, коли живіт Аланни став більше в порівнянні з іншими вагітними мамами, у неї вже було відчуття, що вона носить пару немовлят.

Аланна за професією лікар. Вона відчувала, що її близнюки будуть більшими за середніх. Вона думала, що вони будуть важити близько 5 фунтів кожен. Але про всяк випадок жінка поки не покупала їм ніякого одягу.

А коли вона народила, то була вражена, тому що, коли діти були зважені, цифри були набагато вище , ніж вона очікувала. В цілому близнюки важили майже 17 фунтів!

Це розмір 6-місячної дитини. Вони на 7 фунтів важче, ніж більшість близнюків, коли-небудь народжених.
Батьки все ще чекають офіційного підтвердження, але їх хлопчики, як вважають, є найважчими близнюками за всю історію Шотландії.

Діти Аланни і Пола — не єдина пара близнюків-важковаговиків. Ще в 2008 році в Північній Кароліні група близнюків здивувала своїх батьків, Джоуї і Ерін Мейнард, коли вони схилили чашу терезів серед найважчих близнюків в історії. Шон Вільям Мейнард і Ебігейл Роуз Мейнард при народженні важили в цілому 23 фунта і 1 унцію.

Хлопчик важив 10 фунтів і 14 унцій, а дівчинка — 12 фунтів і 3 унції.

20 лютого 1924 року в американському штаті Арканзас народилися близнюки, які важили в цілому 27 фунтів і 12 унцій. Патриція Джейн Хаскин і її брат Джон Проссер в даний час є найважчими з коли-небудь зареєстрованих близнюків. При народженні Патриція важила 14 фунтів, а Джон — 13 фунтів 12 унцій.