Чоловік Зняв На Відео, Як Його 101-Річна Мама Радіє Першому Снігу. ВIДЕО

ПОЛЕЗНОЕ

Чим старше стають батьки, тим менше їм потрібно для щастя. Для них радісна подія — просто побачити свою дитину. Це відео торкнеться навіть самих черствих сердець.

Як рідко ми радіємо дрібницям, а адже в житті багато приводів для радості. У цієї жінки варто повчитися любові до життя.
Почалося все з того, що син приїхав в гості до своєї літньої мами. Він запропонував їй відправитися на прогулянку, щоб жінка подихада свіжим повітрям і побачила, як красиво на вулиці. Під час поїздки вона попросила сина зупинити машину і вийшла. Її реакція на сніг була дивовижна. Літня жінка радіє звичному явищу, немов дитина …

У суєті днів ми не помічаємо того, що відбувається навколо; краса природи стала чимось буденним, звичним. Коли йде дощ — люди вважають, що це погано, сніг — теж не саме радісна подія. А чому б не побути трохи дітьми? Чи не вийти на вулицю в снігопад, не сліпити сніговика, що не пограти в сніжки? Або просто погуляти під тихе, спокійне падіння сніжинок.

Ця жінка нагадує нам про те, що краса навколо нас, а щастя в дрібницях. Тільки подивіться на неї! Як це мило! А ви радієте снігу? Любите зиму?