9-Річна Дитина Вирощує Сотні Фунтів Їжі Для 6ез Дом Них І Будує Їм Крихітні Будинки. ФОТО

ПОЛЕЗНОЕ

До 9 років Хейлі Форт зробила для своєї громади округу Кітсап більше, ніж більшість дорослих. Хейлі дізналася про боротьбу, з якою стикається бездомну населення, в дуже юному віці.

«Я гуляла з мамою і побачила чоловіка на узбіччі дороги», — згадувала вона.

» Я запитав маму, що він там робить, і вона сказала, що він бездомний. »

У шість років Хейлі не до кінця розуміла, що значить бути бездомною, поки її мати, Міранда Форт, не пояснила, що у джентльмена, який сидить на узбіччі дороги, швидше за все, немає вдома або достатньо їжі, щоб поїсти, — і це було все , що Хейлі потрібно було почути, щоб захотіти допомогти.

В той день Хейлі і її мати купили чоловікові сендвіч, але жоден з них не міг передбачити, куди приведе їх цей маленький акт доброти.

Дізнавшись про боротьбу, з якою стикаються бездомні, Хейлі надихнулася ідеєю розбити сад.

Вона вирішила, що це буде простий спосіб забезпечити здоровою їжею людей, які найбільше її потребують.

У той час як мати Хейлі Міранда допомагала доглядати за садом на самому початку, до дев’яти років Хейлі взяла на себе всю відповідальність.

В результаті цієї самовідданості вона постійно могла жертвувати сотні фунтів овочів бездомним щороку.

У 2015 році Хейлі підрахувала, що кожен день вона витрачала приблизно годину на догляд за садом в додаток до часу, яке вона витрачала на доставку їжі.

Хоча це здається занадто великим для середнього дев’ятирічну дитину, Хейлі була повністю задоволена — настільки, що її ініціатива по садівництву, відома як «Урожай Хейлі», незабаром стала побічним проектом для чогось ще більшого.

У тому ж році, в 2015 році, завдяки гранту в розмірі 3000 доларів від некомерційної організації Rise Together, Хейлі почала будувати невеликі притулки для бездомних у своїй громаді.

Використовуючи плани, розроблені її дідом, Хейлі допомогла побудувати дерев’яний будинок площею 32 квадратних фута, досить великий, щоб людина могла зручно лягти в ньому.

Будинок, ізольований, з вікном і закриваються дверима, був першим з дванадцяти, які Хейлі планувала побудувати в тому році.

За словами Міранди Форт, вартість будівництва кожного будинку складає всього 300 доларів в результаті щедрих пожертвувань від спільноти.

Хоча це було б чудовим подвигом для будь-якого дев’ятирічну дитину, у Хейлі все ще є великі мрії.

» Я хочу спробувати створити місце, куди люди могли б приходити і ночувати пару ночей, як в Армії Порятунку … тільки крутіше! »

Мати Хейлі каже, що дівчинка вважає бездомних в їх громаді своїми друзями, і вона вірить, що саме ця любов надихає її дочк у всьому, що вона робить.

«Я думаю, що багато що пов’язане з постановкою таких високих цілей, а потім з поспіхом, яку вона отримує, коли зустрічає їх.»

Хоча останнім часом про Хейлі було не так багато новин, ясно, що навіть зараз, в 14 років, Хейлі все ще допомагає людям, які найбільше цього потребують.

Дізнайтеся більше про врожай Хейлі в відео нижче!