Мама народила близнюків з різницею в два дні після того, як лікарі » призупинили » її пологи!

ПОЛИТИКА

Жінка народила близнюків з різницею в два дні після того, як її пологи «припинилися» після народження першої дитини.Джоанна Рейлі, 32 роки, була вражена, коли її води відійшли всього на 24 тижні, але ще більше здивувалася, коли спочатку народила тільки одну дитину.Після того, як Ділан народився 10 січня минулого року, вісячи 1 фунт 10 унцій, медики сподівалися, що Джоанна зможе виносити дитину номер два ще 15 тижнів, щоб зробити його доношеним.

Однак все через 48 годин Джоанна, офіцер поліції з Суїнтон, Великобританія, вітала Оскара в цьому світі вагою всього 2 фунта.

» У мене була прекрасна вагітність, і я насолоджувалася кожною секундою, так як все йшло гладко, без тяги і майже без хвороб.У мене було сканування за тиждень до пологів все було в порядку, тому я була дуже збентежена і запанікувала, коли мої води відійшли на 24 тижні. Я вирушила прямо в лікарню Святої Марії зі своїм партнером Ентоні, і через кілька годин у мене почалися перейми.

Коли Ділан народився, його довелося реанімувати протягом 30 хвилин.» Ми ледь не втратили його, що було дуже травматично. Це було так дивно, коли я зосередилася на ньому, але в той же час збиралася з силами, щоб знову натиснути, але минали години, і нічого не відбувалося.Час минав, але нічого не відбувалося, і лікар сказав, що я повинна дотримуватися строгий постільний режим, щоб спробувати утримати іншу дитину якомога довше. Я був вражена, так як не знала, що це можливо. В якомусь сенсі я просто хотіла, щоб Оскар теж народився, тому що було дивно мати одного, але не іншого ».

Незважаючи на те, що між народженнями близнюків було два дні, у Оскара не було серйозних ускладнень, і його зняли з апарату штучної вентиляції легенів раніше, ніж його старшого брата. Джоанна не могла тримати своїх синів, поки їм не виповнилося 2 тижні.

Оскара і Ділана тримали окремо протягом перших кількох місяців їх життя і не клали в одне ліжечко, поки їм не виповнилося три місяці. У той час як Джоанна була стурбована тим, що час, проведений нарізно, вплине на їх братню зв’язок. У 19 місяців хлопчики нерозлучні і відчувають себе краще, ніж будь-коли.

«Мені нема про що турбуватися з точки зору їх зв’язку, оскільки вони дуже добре знають, що вони близнюки — вони не можуть жити один без одного. Якщо один вийде з кімнати, то інший заплаче. Вони також дуже люблять дражнити один одного ».